Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dunalkā top bērnu rotaļu laukums

Novembra mēnesī bērnu rotaļu laukums tiek veidots Dunalkas centra daudzdzīvokļu māju dzīvojamā teritorijā. Projektā “Bērnu rotaļu laukuma izveide Dunalkā” noslēgušies laukuma sagatavošanas darbi, informējusi Durbes novada dome.

Paredzētajā teritorijā ir sagatavots bruģēts laukums un smilšu laukums uz kuriem atradīsies rotaļu rīki. Ir izveidots bruģēts gājēju celiņš  no daudzdzīvokļu mājām uz rotaļu laukumu, lai bērniem un vecākiem nodrošinātu ērtāku pārvietošanos.

Vietas labiekārtošanas darbus veica SIA "AB Būvniecība". Bērnu rotaļu laukumā šobrīd notiek rotaļu rīku konstrukciju piegāde un uzstādīšana, ko veic SIA "Z Company".

Laukumā būs rotaļu rīki dažāda vecuma bērniem: slidkalniņš, šūpoles, smilšu kaste, zviedru siena, āra trenažieri, batuts un soliņi. Papildus rotaļu laukuma aktivitāšu elementiem tiks uzstādīta lapene. Lapenes uzstādīšanu veiks SIA "Niko&Co".

Projekta kopējās izmaksas ir 28876,13 eiro, no  kurām 90% ir Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējums, t.i. 23100,90 eiro un 5775,23 eiro Durbes novada domes finansējums.

Pievieno komentāru

Durbes novadā