Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dunalkā notiks "Pļaušanas svētki"

Sestdien, 21. jūnijā, pulksten 10 Durbes novadā, Dunalkas pagastā (pie Upesputriņu kapiem), notiks "Pļaušanas svētki". Pļaušanā ar rokas izkapti, trimmeri un raideriem. Pasākumu rīko Dunalkas kultūras nama vadītāja Sanita Cāle.

Pļaušanas sacensības ir lieliska tradīcija Dunalkā, kas kopā pulcē pļāvējus no Durbes un citiem novadiem, lai noskaidrotu ātrākos, cītīgākos un jautrākos pļāvējus gan uz ātrumu, gan precizitāti, informē S. Cāle.
Pasākums veicina lauku darba tradīciju saglabāšanu un popularizēžanu.

Būs individuālās un komandu sacensības, spēkiem varēs mēroties "A" klasē un karaliskajā klasē. Gaidām arī ģimeņu komandas. Sacensību dienā pļāvējus pēc sacensībām apbalvos ar sponsoru sarūpētām balvām un izklaidēs Rucavas kapella, kā arī mielosimies ar pļavas mātes gatavoto auksto zupu.

Sacensību uzvarētājiem tiks piedāvāta iespēja nokļūt uz 11. Latvijas čempionātu pļaušanā ar rokas izkapti, kurš 5.jūlijā notiks Pļaviņās. Aicinām piedalīties komandas no citiem pagastiem, novadiem un pilsētām, kā arī individuālos pļāvējus – vīrus, sievas, jauniešus un ģimenes.

Sacensībās katrs dalībnieks piedalās ar savu izkapti.

Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija  (Dunalkā pie Upesputriņu kapiem) no pulksten 9.30 līdz 10.
Pirmā vāla pļaušana sāksies pulksten 10.
Iepriekšējie pieteikumi jāiesūta pa e-pastu: sanita.cale@inbox.lv,  vai zvanot telefoniski 26344350, līdz 18.jūnijam.

Pieteikumā jānorāda:
1) pļaušanas klase (A klase – izkapts garums līdz 90 cm; Karaliskā klase- izkapts garums virs 90 cm),
2) sacensību veids: individuāli (vārds, uzvārds, vecums); komandas (nosaukums, kapteinis – vārds, uzvārds, vecums, dalībnieki – vārds, uzvārds, vecums)

Ja ir pļaušanas niknums un spēka rezerves, sacensību dalībniekiem atļauts piedalīties gan individuālajās, gan komandu sacensībās kā A klasē, tā arī Karaliskajā klasē, konkursa nolikumā uzsvērusi sacensību rīkotāja.

Pievieno komentāru

Durbes novadā