Dunalcniece Jolanta Žabinska uzskata, ka laukos ir vairāk iespēju nekā pilsētā 1

Jolanta Žabinska nāk no Aisteres, te pavadījusi bērnību, bet pēcāk pārcēlusies uz dzīvi Liepājā, kur skolojusies un ilgu laiku arī strādājusi. Tur arī iepazinusies ar vīru un pirms trim gadiem atnākusi atpakaļ uz savu dzimto pusi, uz vīra dzimtajām mājām “Daidzes” Dunalkas pagastā. Te ģimene dzīvo nu jau trīs gadus, pamazām remontējot un atjaunojot lauku māju, iekārtojot dzīvesvietu sev un bērniem.

J. Žabinska smej, ka ar šūšanu nodarbojas kopš bērnības, kad darinājusi apģērbus lellēm. Iemēģināta roka gan pavāra, gan friziera arodā, taču dzīves līkloči atkal un atkal veduši atpakaļ pie kādreizējās aizraušanās – šūšanas.

Tieši draudzeņu netiešais grūdiens kalpojis par pamatu, lai apņēmīgāk uzsāktu savu ieceru īstenošanu. Taču galvā arvien bijusi doma, ka vajag atrast nišu, kurā darboties, lai atšķirtos no citu piedāvātā. Līdz ar to nolemts, ka prece, ko piedāvāt interesentiem, varētu būt naktsveļa. .

Lēmums pārcelties atpakaļ uz dzimto pusi, prom no pilsētas, ne brīdi nav nožēlots. “Pilsētā esi tāds pats kā pārējie,” savu nostāju pauž šuvēja. Viņa ir pārliecināta: lai gan nereti lielās pilsētas tiek dēvētas par lielo iespēju vietām, tā nebūt nav. Jo tur tev priekšā ir jau vairāki nišas darboņi, kuru vidū izcelties ar ko īpašu var izrādīties gana sarežģīti. Toties, nākot no mazākas vietas, nereti ir lielākas iespējas vērst savu darbību plašumā. Piemēram, novada pašvaldība devusi iespēju piedalīties Uzņēmēju dienās, kas parasti noris Liepājas Olimpiskajā centrā. Tur, savā stendā atrādot ražoto produkciju, ir iespēja iziet plašumā un ar sevi iepazīstināt plašu potenciālo klientu loku.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 16. janvāra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aijaa111

Kaut kā nesanāk apskatīties bildes šim rakstam. Citiem var, Varbūt tā ir mana datora problēma?

pirms gada, 2020.01.22 11:12

Durbes novadā