Autobuss no Durbes uz Liepāju būs

Durbes novada iedzīvotājiem nav iemesla satraukties – “Liepājas tūres” autobuss no Durbes uz Liepāju rītos brauks kā līdz šim. To apstiprina gan pārvadātāji, gan Liepājas rajona padomes Sabiedriskā transporta komisijas locekļi. 

Ar autobusu pulksten 6.10 daudzi Durbes iedzīvotāji dodas uz darbu Liepājā. Dažos preses izdevumos izskanējusi informācija, ka reisi varētu tikt pārtraukti. Arī šoferi pasažieriem teikuši, ka nav skaidrības par to, kas notiks pēc pirmā jūlija. Tāpēc Durbes novada iedzīvotāji uzrakstījuši kolektīvo vēstuli, kurā pauž satraukumu par sabiedriskā transporta nodrošinājumu.

SIA “Liepājas tūre” valdes loceklis Jānis Beļaks noraida iedzīvotāju bažas, ka reisi uz Durbi tiks pārtraukti. Pārpratumi varētu būt radušies tāpēc, ka Liepājas pilsētas dome noslēgusi līgumu ar pārvadātājiem līdz 1. jūlijam.
“Uz rajona maršrutiem tas neattiecas – mums līgumi ar pārvadātājiem noslēgti līdz gada beigām,” skaidro Liepājas rajona padomes izpilddirektors Indulis Ozoliņš.

J. Beļaks pastāsta, ka no rītiem autobuss brauks tāpat kā līdz šim, pēc tam pārvadātājs to izmantos komercreisos. Durbes novada domes priekšsēdētājs Uldis Strazds sniegs rakstisku atbildi satrauktajiem iedzīvotājiem, lai skaidrotu situāciju.
Beidzot atrasts arī kompromiss, risinot neskaidrības starp pasūtītāju un pārvadātāju pašizmaksas aprēķinos. “Mūsu attiecības ir korektas. Atradām kompromisu un varam strādāt,” apstiprina Sabiedriskā transporta komisijas priekšsēdētāja Arta Brauna. J. Beļaks atzīst, ka ir panākta vienošanās ar Liepājas rajona padomi un darbs turpinās.

Pievieno komentāru

Durbes novadā