Atvērts bērnu dienas centrs “Briedēns”

Par pirmsskolas vecuma bērnu pieskatīšanu, kamēr vecāki aizņemti darbā vai citos pienākumos, turpmāk parūpēsies bērnu dienas centra audzinātājas.

Iecere par šāda centra nepieciešamību Dunalkā radusies jau 2007. gadā, stāsta pašvaldības vadītājs Andrejs Radzēvičs: “Deputāti to atbalstīja, un šā gada janvārī jau varējām izsludināt konkursu par dabu veikšanu vienā no daudzdzīvokļu mājām.” Bērnu dienas centrs iekārtots divos stāvos – pirmajā virtuve un guļamtelpa, bet otrajā spēļu un nodarbību istabas.

Darbus veikuši SIA “KCB” celtnieki. “Varam palepoties, ka nekādus kredītus neesam ņēmuši, bet finansējumu saņēmuši no pagastu apvienošanai paredzētajiem līdzekļiem. 60 tūkstoši latu šajā projektā ir pašvaldības pašas finansējums,” stāsta A. Radzēvičs.

“Centrā bērni varēs uzturēties gan visu darba dienu, gan tikai dažas stundas dienā,“ zina tā vadītāja Sandra Pelnēna. Patlaban jau pirmie septiņi mazuļi centram pieteikti, bet uzturēties te varēs 15 bērnu. Vadītājai palīdzēs auklīte Aiva Kasparoviča.

“Ja man nebūtu tik mērķtiecīgi orientēts kolektīvs, tik daudz darbu viena gada laikā nebūtu paveikuši. Īpaši gribu atzīmēt projektu koordinatori Santu Buciku,” uzsver pagasta padomes priekšsēdētājs.

Pievieno komentāru

Durbes novadā