Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkal meklē Dunalkas kultūras nama vadītāju 15

Durbes novada pašvaldība nolēmusi nepagarināt darba līgumu ar studenti Saniju Derkēvicu, kura 1. aprīlī uzsāka darba gaitas kā Dunalkas kultūras nama vadītāja.

Kopš jūlija par Dunalkas kultūras nama vadītāja pienākumu izpildītāju iecelta Inta Dreimane, kura jau iepriekš bijusi tā vadītāja, bet izvēlējusies strādāt savā dzīvesvietā Vecpilī.

Durbes novada domes priekšsēdētājs Ojārs Petrēvics skaidro, ka jaunā speciāliste tā arī nav spējusi sastrādāties ar vietējiem iedzīvotājiem un kolektīvu vadītājiem. “Viņa vairāk sēdēja uz vietas, pietrūka komunikācijas ar vietējo cilvēku.” Līdz ar to domē lemts, ka nav vērts sadarbību turpināt.

Domes priekšsēdētājs spriež, ka vislabākais variants būtu, ja I. Dreimane, kurai šis darbs lieliski padodas, varētu abus amatus apvienot, taču divu kultūras namu vadība vienam cilvēkam nav iespējama.

Plašāk lasiet "Kursas Laika" 5. septembra numurā!

Pievieno komentāru

Komentāri 15

vietējais

Ilgi gan nostrādāja,aptina vietejos,pacakareja pratu un pietika :( Lai veicas tālāk

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 10:53

Maksājiet divas algas

un gan jau Inta visu paspēs!Un,nestāstiet,ka tas nav iespējams vienā darba laikā un tā tālāk!Paši sev ļoti labi visu protat noformēt,neesat jau vakarējie!Kultūras namā tak nenormētais darba laiks,nometiet tak vienreiz skopumu!Vienas apetītelīgas skolas nauda ietaupīsies,nu,tad uz priekšu,sargājiet savus esošos kadrus!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 11:08

Durbenieks

Visi Intas pasākumi vienādi - bez izdomas un pliekani. Šis gājiens liecina tikai par to, ka Durbes novada dome vēlas nodrošināt Intai šo amatu. Tālāk sekos komentārs, no domes, ka jaunie kandidāti tā arī nebūs gana labi un darbu turpinās Inta.

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 11:49

Inta

nesatraucies,nu nevajag man šo amatu ! neturpināšu,lai nebūtu jums jāapmeklē bezizdomu un pliekanie pasākumi!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 12:06

Sanija

Sveicināti visiem. Man nav bijusi platforma kur izteikties par esošo situāciju. Manā vietā to tagad ir izdarījusi Durbes novada dome. Es nevienu brīdi negribēju pamest darbu Dunalkā. Es strādāju uz attīstību nākotnē. Protams, 3 mēnešu laikā neko daudz jau nevar pagūt, vai ne? Man bez jebkādiem paskaidrojumiem tika atnest rīkojums par to, lai es dodos prom. Bez nekādiem brīdinājumiem. Tas notika vienas dienas laikā. Iepriekšējā dienā vēl biju saplānojusi aktivitātes Durbes ezera svētkiem tieši Dunalkā. Man šis darbs nebija vienaldzīgs un es nevienu vietējo ap*** nevēlējos. Protams, grūti pieņemt jaunus cilvēkus, ja ir pierasts pie viena cilvēka, bet ja nu būs kāds drosmīgs cilvēks, kurš dosies uz interviju par šo vakanci, novēlu veiksmi un izturību.

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 11:52

Vai,cik labi!

Uzreiz var redzēt,ka kulturāls cilvēks,zvaigznītes ielikusi,ne pa taisno!Dunalka tiešām daudz zaudējusi...

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 12:45

Dunalciniece

Jā,mēs pēc balles muzikantiem,kurus Jūs bijāt piemeklējusi, redzējām to,cik viss bija labi-kur tadus vispār varēja izrakt?!?

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 14:54

Lai veicas turpmāk

Tā Durbes novadā ir pierasta prakse- pasniegt rīkojumu bez brīdinājuma. Un pēc pieredzes iesaku, godīgiem un spējīgiem darbiniekiem no Durbes novada turēties pa gabalu. Tādu likumdošanas normu interpretāciju kā Durbē nekur citur neesmu pieredzējusi. Kamēr tur valda visīstākās stagnācijas laika paliekas- tur nekas nemainīsies. Domei ļoti nepatīk darbinieki, kas zin savas tiesības. Tāpēc, Sanij, pozitīva pieredze ir vērtīga, bet negatīva pieredze vēl vērtīgāka. Ieguvēja esi Tu, jo šajā pieredzē Tu esi augusi. Tāpēc nebēdā un droši mēģini un startē citur. Lēnām jau tā pasaule mainās un padomju paliekas paliek pagātnē. Lai izdodas!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.13 17:20

Sanija

Ja runa iet par līgo zaļumballi, tad ieteikums par šo grupu nāca no vietējā iedzīvotāja.

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 15:05

Dunalciniece

Runa iet par parka svētku muzikantiem,kurus Jūs sameklējāt!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.06 18:35

Muļķīgi :)

Cik nepārdomāti vārdi no priekšsēdētāja puses. Nākamais darba devējs, ko tādu izlasot, nekad nevēlētos savā darba komandā pieņemt tādu cilvēku, kurš neprot komunicēt, neprot strādāt komandā un tupi sēž. Dažreiz ir labāk paklusēt un vienkārši pateikt, ka attiecīgais kandidāts nebija piemērots amatam. Un vai tiešām cilvēkiem ir grūti saprast, ka tādām mazām pašvaldībām kultūrai atvēlētais budžets ir smieklīgs un izpausties visos plašumos ir vienkārši neiespējami. Daudzas lietas pašvaldībā strādājošiem aplauž spārnus un liek nolaisties rokām. Un tur nemaz nav svarīgi, cik daudz Tev ir ideju un mērķu, kurus vēlies sasniegt. Lai arī kādi būtu bijušie kultūras darbinieki un kādi būs nākamie - ieteiktu visiem novada iedzīvotājiem padomāt par pavisam vienkāršu lietu - sapratni. Lai nākamajam darbiniekam viss izdodas un lai rokas nenākas nolaist pārāk ātri!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.05 22:05

ods

Vai domes priekšsēdētājs kaut reizi atbrauca uz Dunalku un pārliecinājās, kā jaunā kultūras nama vadītāja strādā, ja jau var izteikt tik kategoriskus spriedumus? Vai jaunam speciālistam ir sniegts kāds padoms un ieteikums labākam darbam, norādīts uz kļūdām? Te izskatās, ka ir uzklausīta viena tā laika amatpersona, kurai jaunā vadītāja nav izpatikusi. Un spriedums gatavs!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.06 18:53

Liepājniece

Paldies Sanija, ka mēğināji vadīt kultūras dzīvi Dunalkā....paldies, ka nenobijies! Pieredze ir vajadzīga, un, iespējams, ka teorija nesaskan ar praksi! BET akmens "veco praktiķu" lauciņā...vai jaunam studentam bija mentors, vai tika pārrunāts, izrunāts katrs darbības solis? Tak nēe! Durbes novads vēl nav gatavs ne jaunām vēsmām, ne pārmaiņām! P.S. Sanija, viss notiek uz labu!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.06 21:33

No malas

vērojot,atliek tikai viens-Sanijai jāsāk strādāt tādā pašā amatā citā novadā,un tad jau redzēs,priekšniecība vainīga,vai pati ar savu darbu netiek galā.Acīmredzot citur tiek dāsnā klāstā piegādāti mentori,ja jau nepietiek ar vienu speciālu kultūras darba kuratoru,kā tas ir,starp citu,Durbes novadā.Tad jājautā no otras puses- vai studente gāja un prasīja padomu,vai pati jutās kā priekšniece?

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.07 11:34

čoms

pārāk augstu sevi vērtēja laikam!!!

pirms 9 mēnešiem, 2019.09.13 18:22

Durbes novadā