Apkopos reģionālajos semināros pausto par lauksaimniecības politiku

Ceturtdien, 26. janvārī, pulksten 10 Jelgavā, Latvijas Lauksaimniecības universitātes aulā, tiek rīkota informatīvās kampaņas "Kopējā lauksaimniecības politika – rītdiena sākas šodien" noslēguma konference.

Līdz šim ir notikuši pieci semināri visos Latvijas reģionos, kur kopumā piedalījās ap 400 lauksaimnieku. Semināru laikā viņi ir piedalījušies kopējā viedokļa veidošanā, atbildod uz jautājumiem par to, kas ir aktīvs lauksaimnieks, maza saimniecība, ko piedāvā un pieprasa zaļās komponentes ieviešana saimniekošanā, kā veidot nākotnes lauksaimniecības politiku Latvijā.

Konferences laikā LOSP prezentēs  semināru rezultātu apkopojumu, kā arī akcentēs Latvijas lauksaimniecībai būtiskākos punktus valsts pozīcijā par lauksaimniecības un lauku attīstības nākotni.

Piedalīsies ārvalstu eksperti no Lietuvas, Somijas, kā arī pārtāve no COPA/COGECA, lai prezentētu pozīcijas gan jautājumos par tiešmaksājumu izlīdzināšanu, gan lauku attīstību kopumā.

Pieteikties dalībai konferencē var līdz 25. janvārim, sūtot e-pastu uz adresi: sarmite.babane@losp.lv vai piezvanot pa tālruni 67027274.

Pievieno komentāru

Durbes novadā