Aicina uz kempingu "Vīnrozes"

Gleznainā vietā Durbes ezera krastā kempings “Vīnrozes” piedāvā atpūtas iespējas ceļotājiem, makšķerniekiem – iespēju iznomāt laivas un vienkārši baudīt ūdens tuvumu un lauku mieru. Ar projekta starpniecību uzlabota atpūtas iespēju kvalitāte, iegādāts sanitārais bloks (dušas, tualetes), kas nodrošina vides kvalitātei atbilstošas prasības un nepasliktina ezera ekoloģisko stāvokli. Aktīvai atpūtai pie Durbes ezera un dažādu pasākumu organizēšanai iegādāta nojume. Lai pavasara un rudens copes laikā makšķerniekiem nebūtu jābrien pa dubļiem, ir nobruģēti celiņi. Kopumā ir uzlabota kempinga “Vīnrozes” piedāvātā pakalpojumu klāsta kvalitāte, un ikviens interesents var labi pavadīt laiku pie Durbes ezera kempingā “Vīnrozes”!

Projekta nosaukums “Teritorijas labiekārtošana un infrastruktūras attīstīšana kempingā “Vīnrozes””

Projekta īstenotājs – SIA “VĪNROZES”

Projekta adrese: “Vīnrozes”, Durbes pagasts, Durbes novads
Kontaktpersona: Indulis Puķe
Tālrunis: +371 29255854
Internetvietne: www.vinrozes.lv

*************************************************

Biedrība “Liepājas rajona partnerība” aktīvi darbojas jau kopš 2008. gada, un tās darbības mērķis ir veicināt un atbalstīt sabiedrības iesaistīšanos lauku teritorijas attīstībā. Liepājas rajona partnerības teritorija ir viss bijušais Liepājas rajons.

No 2009. gada biedrība “Liepājas rajona partnerība” īsteno vietējās attīstības stratēģiju. Tās īstenošanai šajā plānošanas periodā ir saņemts Eiropas Zivsaimniecības fonda finansējums 2 049 164,00 EUR apmērā. Ir izsludinātas 7 projektu konkursu kārtas un īstenoti 72 projekti. Par to sīkāka informācija pieejama mūsu mājaslapā www.lrpartneriba.lv.

Regulāri sniedzam informāciju par realizētajiem projektiem. Šeit informējam par jaunākajiem ar zivsaimniecību un tūrismu saistītajiem projektiem biedrības “Liepājas rajona partnerība” teritorijā. Ceram, ka šī informācija Jums būs pamudinājums izbaudīt piedāvātās atpūtas iespējas. Jauku vasaru!

Informāciju sagatavoja projektu īstenotāji. Apkopoja biedrības „Liepājas rajona partnerība” EZF administratīvā vadītāja Santa Brāle

20150611-1317-partner-logo.jpg

Durbes novadā