Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina sumināt gada cilvēkus 6

Durbes novada pašvaldībā izstrādāti un apstiprināti noteikumi par apbalvojumiem. Tie paredz, ka līdz 1. novembrim durbenieki var ieteikt savas pašvaldības cilvēkus apbalvošanai ar Pateicības vai Atzinības rakstu vai nominācijai “Gada cilvēks”. “Apbalvošana notiks Latvijas dzimšanas dienā, 18. novembrī,” informē Durbes kultūras nama direktore Daira Veilande.

“Šāda pateikšanās cilvēkiem, Durbes novada aktīvākajiem iedzīvotājiem, ar tik lielu vērienu notiks pirmo reizi, lai gan arī iepriekš notikušas šādas sumināšanas par labāko darbu kādā jomā. 


Ierosinājumus, norādot ziņas par pretendentu, kā arī pašiem ieteicējiem, un arī motivētu pamatojumu par apbalvošanu var iesniegt Durbes novada domē. Sīkāku informāciju var iegūt pašvaldības mājaslapā www.durbe.lv, izdevumā “Durbes Novada Vēstis” un domē.

Pateicības rakstam var ieteikt cilvēkus, kuri padarījuši nesavtīgu darbu, aktīvi piedalījušies pašvaldības rīkotajos pasākumos, atbalstījuši un sadarbojušies ar novada domi. Savukārt Atzinības rakstu kā apbalvojumu pasniegs tiem ieteiktajiem pretendentiem, kuri ieguldījuši darbu novada attīstībā, pašvaldības un valsts pārvaldes darbā, veselības aizsardzībā, kultūrā, izglītībā, zinātnē, sociālajā aprūpē, uzņēmējdarbībā, sportā un sabiedriskajā darbā.

Savukārt balva “Gada cilvēks” var tikt pasniegta kādā no nozarēm, piemēram, izglītībā, uzņēmējdarbībā, lauksaimniecībā un citās, vai arī par īpašiem nopelniem un sasniegumiem. Kā apstiprina J. Ruško, izvērtējot pretendentus, kārtējā gadā tiks pieņemts lēmums balvu piešķirt ne vairāk kā trīs nozarēs. Balvas atribūti ir apliecība, balva līdz 150 eiro vērtībā ar iegravējumu “Durbes novada Gada cilvēks” un naudas balva 100 eiro apmērā.


Pievieno komentāru

Komentāri 6

padonieks

Visas balvas pienākas Radzēviča kungam.Jo tik cik viņš par šiem gadiem labu ir paveicis mana mīļā novada labā neviens cits ilgi viņu nepārspēs!

pirms 3 gadiem, 2014.10.12 14:20

panu pans

Kas tad cits sunim asti cels ja ne pats Radzēvičs un viņa rokaspuikas...

pirms 3 gadiem, 2014.10.12 16:38

kā tad

Pat, ja tā būtu, tas ir viņa darbs par ko saņem algu nevis īpašs nopelns.

pirms 3 gadiem, 2014.10.12 15:11

padonieks

Esmu jau augšā no sešiem rītā !!!!

pirms 3 gadiem, 2014.10.17 15:00

chiekurs

Nu, Radzēviču vismaz varēja redzēt, ka kaut ko dara. Varēja pieiet kaut uz ielas pie viņa un parunāt,... , neka tas vecais āzis, kas ir tagad, kurš sēž tikai savā alā un knapi muti var atvērt!

pirms 3 gadiem, 2014.10.20 20:56

Durbes novadā