Aicina pieteikties festivāla "Zemlika" tirgum

Durbes un kaimiņu novadu zemnieki, mājražotāji un amatnieki tiek aicināti pieteikties festivāla "Zemlika" tirgum, kas Durbē no plkst.11 notiks 27. oktobrī.

Līdzīgi kā pagājušogad, arī šī gada mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla "Zemlika" ietvaros notiks zemnieku, mājražotāju un amatnieku tirgus, kurā aicināti piedalīties Durbes, pagasta, kā arī kaimiņu novadu ražotāji. Galvenais tirgus princips – savā zemē pašu izaudzēts, savām rokām darināts, iesaiņots un pārdots dabīgs produkts. Pasākuma organizatori saka "nē!" sintētiskajai gultasveļai, cukurvatei un čehu lunaparkam un aicina tirgotājus pārdomāt, vai "dabīgs", "pašu audzēts" un "glīti pasniegts" tiešām padara produktu par modes un stila aksesuāru, ne reti liekot to pārvērtēt līdzīgos tirdziņos galvaspilsētā.

Dalību festivāla "Zemlika" tirgū, kas Durbē notiks 27. oktobrī no plkst.11, iespējams pieteikt līdz 24. oktobrim (ieskaitot), rakstot vai zvanot Maijai Lankupai – maija@durbe.lv vai 26263682.

Kā ziņots iepriekš, 26. un 27. oktobrī Latvijas mazākajā pilsētā Durbē notiks otrais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls "Zemlika". Līdzās izmeklētai un daudzpusīgai mūzikas programmai, festivāls piedāvās arī īpašu bezmaksas pasākumu programmu – sākot ar iepriekš minēto tirgu un beidzot ar teātra izrādi.

Vairāk informācijas festivāla mājaslapā – www.zemlika.lv. Biļetes uz festivālu "Zemlika" nopērkamas visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena šobrīd ir Ls 18.00. Festivālam tuvojoties tās kļūs dārgākas.

Pievieno komentāru

Durbes novadā