Uzsāk Dienvidkurzemes novada izglītības iestāžu apsekošanu 7

Pirms jaunā mācību gada uzsākšanas, Dienvidkurzemes novada pašvaldības priekšsēdētāja vietnieks izglītības, sporta un sociālajos jautājumos Andris Jankovskis uzsāka novada izglītības iestāžu apsekošanu, lai pārliecinātos par iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam. Kopā ar iestāžu vadītājiem tika pārrunātas aktualitātes, drošības jautājumi, kā arī pārliecinājās par uzraugošo institūciju pārbaudes atzinumu norādījumu izpildi un akreditācijas ieteikumu izpildi. Kopumā tika apmeklētas 16 izglītības iestādes, ziņo Aizputes pilsētas pārvalde.

Tika apmeklētas visas Aizputes un Aizputes apkārtnes izglītības iestādes, piedaloties Aizputes pilsētas pārvaldes Izglītības nodaļas vadītājai Elitai Malovkai – Aizputes vidusskola, Aizputes mūzikas un mākslas skolas, Jura Mātera Kazdangas, Kalvenes, Dzērves, Padures un Aizputes pagasta pamatskolas, kā arī PII “Pasaciņa”, “Ezītis” un “Pīlādzītis” un Aizputes Skolēnu jaunrades centrs.  A. Jankovskis apmeklēja arī Priekules un Vaiņodes vidusskolas un bērnudārzus, un Kalētu pamatskolu.

Dienvidkurzemes novada izglītības iestādes jaunajam mācību gadam ir labi sagatavojušās un gatavas mācību procesam, taču izteiktākā problēma, ar kuru nācās saskarties attālināto mācību procesā ir vājš interneta pārklājums un datoru trūkums skolās, lai to būtu iespējams nodrošināt katram skolēnam, ja mācību process klātienē šajā mācību gadā arī tiek pārtraukts.

Jaunā mācību gada laikā A. Jankovskis apmeklēs visas 44 Dienvidkurzemes novada izglītības iestādes.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Skolniece...mamma

Priekulē skolēnu garderobes....80.gadu stilā!

pirms mēneša, 2021.09.03 15:47

Muša

kā padomijas laikā, apbraukā iestādes un padzer kafiju katrā iestādē un brauc tālāk, diena pavadīta un krietnā alga “ godam nopelnīta”

pirms mēneša, 2021.09.03 16:52

Ha...

Un tad ar diktatūras vici .....bez kafijas atgriežas pie padotiem!

pirms mēneša, 2021.09.03 18:14

Nekas no komunisma laikiem nav mainijies

Atgādina pvd tusētājus apciemo sakrāmē pilnas somas ar gaļas gabaliem un atļauja turpināt garantēta. Tā bija tad tā ......

pirms mēneša, 2021.09.03 18:28

PII

Tiešām nekas nav mainījies, tikai personālijas, nāk jauni cilvēki tikai vietas-pietuvinātie!

pirms mēneša, 2021.09.03 18:34

Pirdols

Cik diez covid baktērijas tajā viņa pinkainajā bārdā dzīvo?

pirms mēneša, 2021.09.03 19:34

DNS

Kas tās par bildēm : tukšas klases, trepes, koridori, ēku fasādes ?? Vai tad nevar parādīt, kādi izskatās mācību kabineti, laboratorijas, bibliotēkas, virtuves, vai tualetes kabīnes vēl aizvien ir bez durvīm? Vai skolā ir pietiekoši moderni mācību līdzekļi fizikai, ķīmijai, bioloģijai ??

pirms mēneša, 2021.09.03 19:36

Dienvidkurzemes novadā