Sākas ikgadējās "Atvērtās dienas laukos"; kurp doties Dienvidkurzemes novadā? 1

No šodienas visā Latvijas teritorijā sākas ikgadējais pasākums "Atvērtās dienas laukos", aģentūru LETA informēja Latvijas Lauku tūrisma asociācijā "Lauku ceļotājs".

Pasākuma organizatori pauda, ka tradicionālais Latvijas apceļošanas un iepazīšanas pasākums "Atvērtās dienas laukos" šogad aicina jūnija brīvdienās nepalikt pilsētā un doties ciemos pie lauku uzņēmējiem. "Atvērtās dienas laukos" šogad noritēs četras dienas, no šodienas līdz svētdienai - 13.jūnijam.

Interesentus uzņems vairāk nekā 240 lauku tūrisma uzņēmēji - naktsmītnes, amatnieki, pirtnieki, pārtikas ražotāji, biškopji, stādu audzētāji, lielās lauku saimniecības, pilis un muižas, lauku krodziņi un restorāni, dabas takas un daudzi citi uzņēmēji visā Latvijā.

"Lauku ceļotājs" pārstāvji norādīja, ka pasākuma dienās saimnieki piedāvās atlaides, īpaši sagatavotas programmas, ekskursijas, spēles, gardumu degustācijas, kā arī īpaši draudzīgas cenas saviem ražojumiem un pakalpojumiem.

Vienlaikus pasākumu apmeklētājiem jāņem vērā, ka nepieciešams apmeklējumus saimniecībās pieteikt iepriekš. Pasākuma standarta norises laiks ir no plkst.10-18, taču saimniecībām var būt arī individuāli norādīti apmeklējumu laiki. Organizatori informē, ka saimnieki ir gatavi uzņemt viesus, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, taču viesiem jāizturas atbildīgi pret sevi, saimniekiem un citiem apmeklētājiem.

Dalībnieku sarakstu skatīt šeit.

"Atvērtās dienas laukos" organizē "Lauku ceļotājs" un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Vairāk informācijas par pasākumu pieejama "Lauku ceļotājs" tīmekļvietnē "celotajs.lv".

Asociācija "Lauku ceļotāja" dibināta 1993.gadā, un tā biedri ir lauku tūrisma, lauksaimniecības, amatniecības uzņēmēji, pašvaldības, valsts iestāžu un organizāciju struktūrvienības visos Latvijas novados.

"Lauku ceļotāja" mērķis ir lauku tūrisma attīstība Latvijā kopējā lauku ekonomikas kontekstā, sadarbojoties ar lauksaimniecības, pašvaldību, dabas aizsardzības un citām nozarēm. "Lauku ceļotājs" pārstāv biedru intereses, iesaistās uzņēmējiem labvēlīgas politikas veidošanā, kalpo kā profesionālas informācijas forums un mārketinga platforma.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Mans vārds

Lejaskurzemes ciemos kā sāk kaitināt tas nosaukums dienvidukurzeme

pirms mēneša, 2021.06.10 12:56

Dienvidkurzemes novadā