Augusta beigās pie Bārtas upes notiks rītausmas sagaidīšanas koncerts "Ausma 2021"

Šā mēneša otrajā pusē, 21.augustā, pie Bārtas upes notiks tradicionālais biedrības "Bārtas upes radošā apvienība" organizētais rītausmas sagaidīšanas koncerts "Ausma 2021", aģentūrai LETA pavēstīja biedrībā.

Tajā informēja, ka šogad koncerta apmeklētāji varēs klausīties Riharda Lībieša ģitārspēli, kuras pavadījumā rītausmas deju izdejos Kristīne Brīniņa, bet par dejas un gaismas saspēli rūpēsies Pēteris Brīniņš.

Programmu turpinās un iedvesmos skaistai dienai "O. Demčenko džeza kvartets". Koncerta noslēgumā uz "Upeskrastu" laipiņas improvizētas skatuvītes kāps Aija Vītoliņa ar grupu. Pēdējais priekšnesums nebūs akustisks, un tas rītausmas koncertā būs jaunums.

Kā katru gadu koncertu varēs klausīties no laivām, kuras varēs īrēt no organizētājiem. Nomas laivu skaits ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja pieteikšanās ir obligāta.

Uz koncertu aicināti ierasties arī klausītāji ar savām laivām un peldlīdzekļiem, ievērojot drošību uz ūdens. Ir iespēja ierasties iepriekšējā vakarā un nakšņot savā teltī.

Klausīties un skatīties bez maksas varēs arī no krasta, tomēr, kā uzsver koncerta organizatori, svarīgi ir ierasties laicīgi. Pēc plkst.5 automašīnas jānovieto pirms tilta. Dalībniekiem iesakām līdzi ņemt lukturīti, siltas drēbes un ievērot klusumu. Ap plkst.7 koncerta norises vietā varēs baudīt brokastu putru, uzkodas, tēju un kafiju. Apmeklētāji tiek aicināti ņemt līdzi savus brokastu traukus.

Pasākuma vieta pie Bārtas upes ir tā pati, kas citus gadus, bet adrese mainījusies un šogad koncerts notiks Dienvidkurzemes novada Otaņķu pagasta "Upeskrastos". Nepiemērotu laikapstākļu gadījumā koncerts notiks "Upeskrastu" šķūnī.

"Bārtas upes radošā apvienība" pasākumu organizē sadarbībā ar Valsts kultūrkapitāla fondu, Kurzemes plānošanas reģionu un "Sofijas laivas".

Pievieno komentāru

Nīcā