"Kustība "Par!"" Dienvidkurzemes novadā startēs sešu cilvēku sastāvā 3

Dienvidkurzemes novada pašvaldības vēlēšanām, kas notiks 5. jūnijā, Centrālā vēlēšanu komisijā 6. aprīlī savu sešu deputātu kandidātu sarakstu iesniegusi "Kustība "Par!"".

Sarakstā ar pirmo numuru izvirzīta Aizputes novada domes Juridiskās nodaļas vadītāja-juriskonsulte Nora Patmalniece, seko SIA "Lightroom" uzņēmuma vadītājs Ingus Krūmiņš un SIA "Atex" valdes priekšsēdētājs Guntis Reķēns.

Ar ceturto numuru sarakstā startē SIA "Lateira" mežsaimniecības speciālists Māris Meldris, piektais numurs sarakstā ir biedrības "Izgaismo ideju" valdes loceklei Ancei Tīmanei, bet sarakstu noslēdz Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Struktūrvienības vadītāja, pedagoģe Linda Zeltiņa.

"Mēs esam par mūsdienīgu dzīvesvietu! Par vietu, kurā vēlamies dzīvot un vienmēr atgriezties. Mēs esam par Lejaskurzemi Dienvidkurzemes vietā, jo nepārdomātus lēmumus nekad nav par vēlu labot. Mēs esam par Aizputi, Durbi, Grobiņu, Nīcu, Pāvilostu, Priekuli, Rucavu un Vaiņodi. Par maznovadu kultūrvēsturiskās piederības saglabāšanu," teikts "Kustība "Par!"" programmas ievadā.

Deputātu kandidātu vidējais vecums ir 43,7 gadi, jaunākajam kandidātam ir 28 gadi, bet vecākajam - 56 gadi. Sešiem kandidātiem ir augstākā izglītība, bet vienam - vidējā izglītība. Visi seši kandidāti dzīvo Dienvidkurzemes novadā. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aina

Ak šausmas, vai tad tiešām Dienvidkurzemes novadam nav neviens kaut cik vērā ņemams saraksts? Pagaidām neredzu par ko !!!

pirms 7 mēnešiem, 2021.04.06 19:30

PR

Aina, kad ierakstīsies sarakstā, tad tev beidzot būs par ko balsot.

pirms 7 mēnešiem, 2021.04.06 20:36

Plus

Diemžēl, tādu ainu dēļ daudzi gudri cilvēki nestartē. Nevajag vienam otru noriet, bet priecāties, ka ir cilvēku aktivitāte vēlēšanu listēs! Vairāk kandidātu - lielāka izvēle vēlētājam!

pirms 6 mēnešiem, 2021.04.11 15:43

Dienvidkurzemes novadā