FOTO: Latviešu Strēlnieku apvienības Liepājas nodaļa kopā ar skolēniem talko Kurzemes cietoksnī

Latviešu Strēlnieku apvienības Liepājas nodaļa uzņēmusies rūpi par Kurzemes cietokšņa vēsturisko notikumu saglabāšanu.

Šis projekts ietver daudz un dažādas aktivitātes, tai skaitā jaunatnes saistīšanu Kurzemes cietokšņa teritorijas uzturēšanā. Tāpēc, iesaistoties Pasaules Lielās Talkas kustībā, LSA Liepājas nodaļas pārstāvji lēma turpināt ierakumu uzturēšanu un sakopšanu, portālu "ReKurZeme" informē Latviešu Strēlnieku apvienības priekšsēdētājs Modris Helds.

Viņi saka paldies Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas skolotājai Baibai Mockialai un skolēniem, kuri atsaucās un čakli talkoja kopā ar LSA Liepājas nodaļu. Līdztekus darbam, jauniešiem bija iespēja izpētīt ierakumus un uzklausīt vēsturiskos stāsus par karavīru gaitām 2. Pasaules kara beigu posmā. Skolotāja B.Mckiala, savukārt, dalījās zināšanās par ģeogrāfiju, dabas norisēm un vidi.

Kā allaž, pēc dienas darba, kempings "Ods" talkotājus sagaidīja ar viesmīlību un garšīgām pusdienām. Jāpiemin, ka LSA Liepājas nodaļas pasākumus vienmēr atbalsta Liepājas Dome, Grobiņas un Dunikas pašvaldības. "Paldies par atsaucību un līdzdalību jaunatnes patriotiskajā audzināšanā! Sakām paldies LSA Liepājas nodaļas biedriem, kuri atrada spēku un entuziasmu piedalīties Talkā. Paldies visiem!"

Pievieno komentāru

Dienvidkurzemes novadā