FOTO: Ievēl Dienvidkurzemes novada vadītāja Aivara Priedola trīs vietniekus 6

Jaunizveidotā Dienvidkurzemes novada domes pirmās sēdes turpinājumā ceturtdien, 1. jūlijā, Grobiņas pilskalnā tika ievēlēti Dienvidkurzemes novada domes priekšsēdētāja Aivara Priedola vietnieki.

Aivars Galeckis ieguva novada domes priekšsēdētāja vietnieka amatu tautsaimniecības jautājumos, Raivis Kalējs kļuva par vietnieku attīstības jautājumos, bet Andris Jankovskis – Izglītības, kultūras un sporta jautājumos.

Visi trīs vietnieki guva vienbalsīgu deputātu atbalstu.

"Paldies kolēģiem, kuri deva uzticības kredītu. Tagad tas ir jāpilda. Es gribu izcelt vienu vārdu, kas izskanēja arī priekšvēlēšanās - tā ir sadarbība. Cerams, ka sadarbība būs tas atslēgas vārds, sadarbosimies arī turpmāk. Šeit būtu vietā minēt Raiņa citātu - Ikvienam roku jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu iet," atzina R. Kalējs.

"Paldies kolēģi par uzticību. Es sirsnīgi apsolos, ka strādāsim kopā. Vienmēr man tā ir dzīvē līdz šim bijis, kad tikai komandā ir spēks, komandā visu vari izdarīt, ko komanda ir iecerējusi. Ja kādreiz paklūpi, tad ir kāds, kas līdz piecelties. Kopā mēs tiešām varam izdarīt ļoti daudz. Galvenais, savā starpā runājam, ko mēs gribam darīt, kā mēs to varam izdarīt. Viens var pieņemt lēmumu, bet pirms tam ir jāizdomā, kādam tam jābūt un tas ir komandas darbs," uzsvēra A. Galeckis.

"Iespējas realizēt lietas būs ierobežotas, bet neaizmirsīsim arī par Rucavu, par Vaiņodi, par Pāvilostu, par tām vietām, kuras šeit mums tiešā veidā nav pārstāvētas," sēdes laikā pārējiem deputātiem atgādināja Linards Tiļugs.

Domes sēdē deputāti apstiprināja arī Dienvidkurzemes novada pašvaldības nolikumu, veidlapas un zīmogu.

Nākamā domes sēde notiks ceturtdien, 8. jūlijā, Aizputē, kad deputāti ievēlēs komiteju sastāvu, kā arī lems par citiem jautājumiem. Bet jau piektdien A. Priedols apmeklēs savus vietniekus viņu darba vietās.

Atgādināsim, ka Dienvidkurzemes novads izveidots, apvienojot Grobiņas, Aizputes, Priekules, Durbes, Pāvilostas, Nīcas, Vaiņodes, Rucavas novadus. Pašvaldības vēlēšanās, kas notika 5. jūnijā, visu astoņu novadu iedzīvotāji ievēlēja 19 deputātus no
četriem sarakstiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Tiļuga kungs!

Rucava nav tiešā veidā pārstāvēta? No kurienes tad ir Veits? Un Urbāne ?

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.01 20:43

NU RE

Kungs nav iepazinies ar deputātiem vēl no kurienes viņi nāk!!!

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.02 07:17

LT

Šeit būs neliels misēklis. Pieminot Rucavu, Vaiņodi un Pāvilostu biju domājis ģeogrāfisko trijstūri ar novada attālākajām vietām, kuras nedrīkstētu palikt par "nomalēm". Ar Rucavas deputātiem viss kārtībā, pazīstu viņus. Proporcionāli iedzīvotāju skaitam Rucavai ir ļoti laba pārstāvniecība. Taču tiešas pārstāvniecības nav daudzām apdzīvotām vietām - par tām nedrīkst aizmirst!

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.02 13:18

jaks

šis ir tikai sākums pagrimumam novadiem.Rīgā trīs vietnieki uz 0,6 miljoniem cilvēku , te uz 35 tūkst, trīs vietnieki. Bet svarīgi balsot par kliņģeru dalītājiem.

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.01 20:50

nošpikots

atpakaļ vecais rajons, nedaudz pamainīts un ar citu nosaukumu, un kāds ar šo reformu noslauca daudz piķa

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.02 11:48

Sveicieni no Papes

Apsveicu Raivi ar darba turpināšanu malacis.

pirms 4 mēnešiem, 2021.07.02 18:46

Dienvidkurzemes novadā