FOTO: Dienvidkurzemes novadā apstiprina Sociālā dienesta, Būvvaldes un Sporta pārvaldes vadītājus 10

Ceturtdien, 7. oktobrī, Grobiņas pagasta kultūras namā "Robežnieki" tika sasaukta Dienvidkurzemes novada domes ārkārtas sēde, kurā tika apstiprināti Dienvidkurzemes novada Sociālā dienesta, Būvvaldes un Sporta pārvaldes vadītāji.

Lai izvēlētos šo trīs nozaru vadītājus, tika izveidota komisijas Dienvidkurzemes novada priekšsēdētāja Aivara Priedola vadībā, informēja Dienvidkurzemes novada pašvaldības izpilddirektors Uldis Vārna.

Par Dienvidkurzemes novada Sociālā dienesta vadītāju tika iecelta Elīna Pirtniece-Niķele.

"Sociālajā dienestā strādāju jau sešpadsmito gadu. Esmu visu savu sirdi un darba spējas veltījusi Sociālajam dienestam, mūsu visiem novada iedzīvotājiem. No sākuma biju Grobiņas pagasta, tad Grobiņas novada, nu ir pienācis laiks visam mūsu lielajam Dienvidkurzemes novadam," stāstīja E. Pirtniece-Niķele.

Dienvidkurzemes novada Būvvaldes vadītāja amatā tika iecelts Kaspars Dzenis, kas līdz šim bija Aizputes novada būvvaldes vadītājs.

Savukārt par Dienvidkurzemes novada Sporta pārvaldes vadītāju ievēlēja Andi Ādiņu, kurš līdz šim bija Grobiņas Sporta centra vadītājs. "Centīšos strādāt par visiem simts un divsimts procentiem, likt lietā visu savu līdzšinējo pieredzi, rūpēšos par to, lai Dienvidkurzemes novada sporta vārds izskanētu vispozitīvākajā nozīmē," norādīja A. Ādiņš.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Iz Aizputes

Apsveicam un veiksmi visiem trim darbos!

pirms mēneša, 2021.10.07 18:48

Nu ja

Kārtējie mantotie amati-Ziemeļkoreja nobāl......

pirms mēneša, 2021.10.07 19:25

Dace

Man laikam ir pazudis kāds datums, ja man šodien ir ceturtdiena 7.oktobris, tad rekurzemei jau 8.oktobris

pirms mēneša, 2021.10.07 19:30

Huks

Apsveicu un vislielākais prieks par sociālā dienesta vadītāju. Cerams kādreiz apmeklēs arī Aizputi, kur dienest vairāk par pabalstiem un paku izdali neko nezin.

pirms mēneša, 2021.10.07 20:38

nu nu

domā līdz ko runā! Aizputes vadītāja iestājas gan par saviem darbiniekiem ,gan iedzīvotājiem! Aizputes sociālajam dienestam ,tikai pateicoties vadītājas uzņēmībai ir gan krīzes istaba klientiem,gan katram darbiniekam savs labiekārtots kabinets! Visu nosaka rīcība nevis paklausība. Paldies.

pirms mēneša, 2021.10.09 09:54

tuftap

Pietuvinātie rullē tālāk, roka roku mazgā.

pirms mēneša, 2021.10.07 21:08

Silvija

Gudri cilvēki balotējas no uzvarētāju partijas. Jo arī tad, ja neievēl, var tikt pie amatiem.Opozīcija, kā vienmēr, noslauka putkrejumu salvetē un smaidīdami klusē.

pirms mēneša, 2021.10.08 11:15

Vai ne?

Uz plosta tika vecie grāmatveži, veikalnieki.. vienvārdsakot vecās gvardes kantoristi. Vecais krējuma pods. Tajā vietas visiem nebija un nebūs.
Tāpēc atmetiet vidējie un plikie cerību uz pasaku un teiku STĀSTNIEKIEM.

pirms mēneša, 2021.10.08 11:32

Dienvidkurzemes novadā