Dubeņos un Tiltos notiks Zemessardzes mācības

28. un 29. augustā Dienvidkurzemes novada, Dubeņu pagastā un apdzīvotā vietā “Tilti”, norisināsies Zemessardzes 44. kājnieku bataljona zemessargu apmācība, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas.

Zemessardzes 44. kājnieku bataljona mācībās tiks trenēti prettanku vadu savstarpējās sadarbības elementi, kas stiprinās vienības  spēju attīstību, portālu "ReKurZeme" informē Zemessardzes 4.Kurzemes brigādes štāba Informācijas daļas galvenā speciāliste Guna Pričina.

Apmācība notiks ar Dienvidkurzemes novada pašvaldības domi saskaņotās teritorijās.

Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes vienībās turpinās militārās apmācības process, uzdevumus un apmācību īstenojot saskaņā ar valstī noteiktajiem Covid-19 izplatības ierobežošanai noteiktajiem drošības pasākumiem.

Mācību laikā tiks ievērotas Slimību profilakses un kontroles centra noteiktās preventīvās un pretepidēmiskās instrukcijas.

Iedzīvotāju ievērībai!
Mācībās tiks izmantota salūtmunīcija, un sprādzienu imitācijas līdzekļi. Transporta pārvietošanās apmācību laikā notiks pa autoceļu P(113) Grobiņa-Bārta-Rucava un V1222 Nīca-Otaņķi-Grobiņa, kā arī par pieguļošajiem ceļiem.

Nacionālie bruņotie spēki aicina sabiedrību ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm.
 

Pievieno komentāru

Dienvidkurzemes novadā