Dienvidkurzemes novada domē darbosies astoņas komitejas un ievēl pašvaldības izpilddirektoru 7

Ceturtdien Dienvidkurzemes novada domes ārkārtas sēdē nolemts izveidot astoņas komitejas un ievēlēti komiteju locekļi, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Jasaite.

Dienvidkurzemes novada pašvaldības ārkārtas sēde ceturtdien notika izbraukumā Aizputē un tajā pieņēma arī pašvaldības nolikumu, kā arī ievēlēja Dienvidkurzemes novada pašvaldības izpilddirektoru un izpilddirektora vietnieci.

Dienvidkurzemes novada pašvaldības Finanšu komitejā strādās Aivars Priedols (ZZS), Edgars Putra (LZS), Gatis Kalniņš (ZZS), Raimonds Reinis (ZZS), Andris Jankovskis (NA), Juris Grasmanis (NA), Jānis Veits (JV), Sandris Bēča (LRA), Mārtiņš Grundmanis (JV).
Sociālo un veselības jautājumu komitejā darbosies Andrejs Radzevičs (LRA), Laila Urbāne (ZZS), Grasmanis, Aivars Galeckis (ZZS), Inga Ratniece (ZZS).

Attīstības un tautsaimniecības komitejā strādās Radzevičs, Dzintars Kudums (NA), Grundmanis, Putra, Reinis.

Savukārt Izglītības un sporta komitejā strādās Priedols, Radzevičs, Linards Tiļugs (NA), Urbāne, Jankovskis, Kultūras jautājumu komitejā - Tiļugs, Urbāne, Gundars Sisenis (NA), Bēča, Patricija Andersone (ZZS).

Vides jautājumu komitejā ievēlēts Kudums, Putra, Grundmanis,  Galeckis un Ratniece. Teritorijas attīstības komitejā strādās Andersone, Jānis Vitrups (ZZS), Grundmanis, Sisenis, Raivis Kalējs (LRA).

Piekrastes attīstības komitejā darbosies Vitrups, Kalniņš, Kalējs, Jankovskis, Veits.

Izpilddirektora pienākumus pildīs līdzšinējais Grobiņas novada izpilddirektors Uldis Vārna un izpilddirektora vietnieka amatā būs līdzšinējā Grobiņas novada izpilddirektora vietniece Gunita Laiveniece.

Pēc domes sēdes deputāti tika aicināti pastaigā pa Aizputi, lai apskatītu pagājušā gadā atjaunoto Jāņa ielu un iepazītos ar rezidenču centru "Serde", sacīja Jasaite.

Nākamā domes sēde notiks 15.jūlijā Nīcā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Antons

Vai agrākajās domēs visi darbinieki paliek amatos vai samazinās?

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.09 22:17

Murgs

Tad kā tagad jāraksta adrese? Māja,pagasts un Dienvidkurzemes novads? Vai nav vienkāršāk Grobiņas nekā tas penteris Dienvidkurzemes?

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.10 10:08

Zeme veries vaļā

Kārtējo reizi amatos iebīda savējos, bez nekāda konkursa !!!!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.10 12:43

Nu labi

Ievedīs uzbekus... būs labāk?

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.13 22:03

Tā teikt zzs turpin šeptēties

Nekādas izmaiņas vecos novados nebūs tie kas strādāja amatus saglabā un Grobiņa sev jaunus izveido. Katrā novadā izpilddirektori paliek tik būs izpilddirektoru direktoriņš protams no Grobiņas zzs sastāva.

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.11 07:18

Silvija

Aivars ir izlēmīgāks par Merkeli https://www.tvnet.lv/7293507/krievijas-ciema-iedzivotaji-lugusi-merkelei-noasfaltet-celu-sanemusi-ari-atbildi .Angela noraustījās, bet Aivars atbrauca un Aizputē izdarīja. Uzvarētājus netiesā!

pirms 3 mēnešiem, 2021.07.15 15:59

Dienvidkurzemes novadā