Daudzbērnu ģimenes var pieteikt bērnus bezmaksas nometnei

Ģimenes, kurās aug trīs un vairāk bērni, var pieteikt savas 7 līdz 12 gadus vecās atvases četru dienu ilgai nometnei, kas Liepājā notiks no 6. līdz 9. augustam. Dalība nometnē ir bez maksas, informē Liepājas domē.

Nometne norisināsies katru dienu no pulksten 9 līdz 16 Liepājas baptistu Pāvila draudzes telpās Siena ielā.

Āra aktivitātes norisināsies Liepājas Jūrmalas parkā un pludmalē. Nometnes laikā bērni tiks nodrošināti ar trīs ēdienreizēm dienā.

Nometnes mērķis ir bērniem saprotamā un interesantā veidā veicināt izpratni par veselīga dzīvesveida nepieciešamību un izglītot bērnus par drošības jautājumiem.

Nometnes laikā notiks gan teorētiskas, gan praktiskas nodarbības par fizisko aktivitāšu nepieciešamību, par veselīga uztura nozīmi, par atkarību jautājumiem, par savstarpējo attiecību veidošanu. Nometnes ceturtajā dienā būs ekskursija, kuras laikā bērniem būs iespēja iepazīt dabu un dzīvniekus, kā arī apgūt izdzīvošanas pamatprincipus un uzzināt, kā sagatavoties dienas pārgājienam. 

Daudzbērnu ģimeņu vecāki savus bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem nometnei var pieteikt līdz 27. jūlijam, zvanot pa tālruni 26442462 vai rakstot uz e-pastu lelde@saliedet.lv.

Viena ģimene var pieteikt vairākas savas atvases, ja tās iekļaujas minētajā vecuma grupā. Dalībnieku skaits nometnē ir ierobežots.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas