Baznīcas ielas posmā Liepājā klientiem nepiegādās siltumenerģiju

No šodienas līdz 8.jūlijam Liepājā nebūs pieejams siltumenerģijas pakalpojums "Liepājas enerģijas" klientiem, kuru mājokļi atrodas siltumtīklu rekonstrukcijas darbu norises apkārtnē, Baznīcas ielas posmā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Remontdarbi notiek Baznīcas ielas posmā, kur atjauno siltumtīklus 635 metru garumā.

Siltumapgādes uzņēmums "Liepājas enerģija" sācis īstenot šīs vasaras vērienīgāko siltumtīklu rekonstrukcijas projektu, plānojot atjaunot četrus siltumtīklu posmus kopumā pusotra kilometra garumā, aģentūru LETA informēja uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Siltumtīklus atjaunos Ugāles ielas posmā no Vaiņodes ielas līdz M. Ķempes ielai, posmā no Vecās ostmalas 40 līdz Vecajai ostmalai 47, posmā no Krūmu ielas 49 līdz Krūmu ielai 57 un posmā no Baznīcas ielas 20 pa Stendera ielu līdz A. Pumpura ielai 10.

Rekonstrukcijas laikā tehniski nokalpojušie siltumtīkli tiks atjaunoti, izmantojot modernus un augstvērtīgus materiālus, kas garantēs siltumtīklu efektīvas kalpošanas ilgumu pat līdz 30 gadiem, skaidroja Tērauda.

Rekonstrukcijas galvenie ieguvumi ir augstāka siltumapgādes infrastruktūras drošība un mazāki siltuma zudumi siltumtīklos.

Projekts tiek realizēts ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu ar mērķi veicināt energoefektivitāti un vietējo atjaunojamo energoresursu izmantošanu centralizētajā siltumapgādē.

Rekonstrukcijas darbus Baznīcas ielas posmā nodrošina "Liepājas enerģijas" sadarbības partneris SIA "Grobiņas SPMK".

Vasaras laikā tiks sākti un līdz apkures sezonas sākumam noritēs arī pārējo trīs siltumtīklu rekonstrukcijas projekta posmu – Ugāles ielas, Vecās ostmalas un Krūmu ielas – atjaunošanas darbi.

Projekta "Centralizēto pārvades un sadales tīklu pārbūve Liepājā" kopējie izdevumi plānoti 1 027 625 eiro apmērā, no tiem attiecināmie izdevumi ir 1 013 031,88 eiro. Kohēzijas fonda atbalsta finansējums ir 405 213 eiro jeb 40% no attiecināmajiem izdevumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas