Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

VP Kurzemes reģiona pārvaldē būs Atvērto durvju diena; aicina pieteikties

25. novembrī tiek plānota Valsts pārvaldes Atvērto durvju diena. Arī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde ir nolēmusi piedāvāt savas apkalpojamās teritorijas iedzīvotājiem apmeklēt Kurzemes reģiona pārvaldi un policijas iecirkņus.

Pamatinformācija par plānoto Atvērto durvju dienu Liepājas iecirknī, kas atrodas vienuviet ar VP Kurzemes reģiona pārvaldi.

Iestādes adrese, pasākuma norises vieta:  Bāriņu ielā  3, ēkas 2. korpusa, 2. stāva sapulču zālē. Ieeja pa 1. korpusa durvīm.

Iestādes kontaktpersonas Atvērto durvju dienu organizēšanā: Jolanta Knīse (tālr.: 63404604) un Vita Kalote (63404614).

Pasākuma norises laiks: 2011.gada 25. novembrī no plkst.11 līdz 13.

Pasākumā plānotais: iepazīstināšana ar VP Kurzemes reģiona pārvaldes struktūru, prezentācija par Liepājas iecirkni, policijas pamatuzdevumiem, pamatpienākumiem, ekskursija pa policijas ēku.

Interesentiem pieteikties pa norādītajiem tālruņiem līdz 23. novembrim.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā