Viktors Zemgals koncertēs Aizputē

Sestdien, 9. augustā, plkst.15 Aizputes svētku laikā koncertēs arī Viktors Zemgals.

"Dziedāšana, cik vien sevi atceros, vienmēr bijis mans lielākais dzīves aicinājums!".

Šādus vārdus par sevi saka visiem labi pazīstamais, šarmantais un talantīgais dziedātājs un dziesmu autors Viktors Zemgals.

Mums visiem viņš ir labi pazīstams kā populārās  grupas "EOLIKA" dalībnieks, kā arī kā mēdiju seja, kad 1993.gadā viņš kļuva par "laika veci" Latvijas televīzijas raidījumā "PANORĀMA", kas pavēra iespēju pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezties uz skatuves kā dziedātājam.

Kā populārākie no Viktora Zemgala pēdējo gadu hītiem, kas regulāri skan Latvijas Radio-2 ēterā un lielākajos šlāgermūzikas pasākumos, viennozīmīgi jāpiemin ir "Magnolijas zieds", "Dāliju liesmās", "Sapnis", "Ragana", "Vasaras vīns", "Veltījums draugiem", "Es mīlu" (duetā ar Samantu Tīnu), "Jo tikai tu", kā arī - "Es rakstu vēstules" un "Ir laiks nosvinēt", kas iedziedātas kopā ar Kanādā dzīvojošo latviešu izcelsmes dziedātāju Sandru Maiju Ķuzi, un kur vēl daudzas citas, kas paliekoši iekarojušas klausītāju sirdis pēdējo gadu laikā!

Tikšanās ar dziedātāju jums sagādās patīkamu ceļojumu iemīļoto melodiju pasaulē, jautras sarunas un atbildes uz jūsu uzdotajiem jautājumiem.
 


Pievieno komentāru

Aizputes novadā