Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēloties pati noteikt dienas grafiku, kazdandzniece Dinija Bahmane kļūst par pašnodarbināto un atver masāžas kabinetu

Pusgadu Kazdangā darbojas masāžas kabinets. Tajā saimnieko Dinija Bahmane, kura savulaik te ieradusies kā ienācēja, bet nu šeit aizrit visa viņas dzīve. Tieši tādēļ, vēloties pati saimniekot un koriģēt savu darba grafiku, nolēmusi, ka labākais veids, kā to panākt, ir kļūt par pašnodarbināto un ikdienu veltīt tam, kas patiesi sagādā prieku.

D. Bahmane dzimusi un uzaugusi Rudbāržos, pirmoreiz uz Kazdangu atbraukusi, lai mācītos tehnikumā. Tieši tur iepazinusies ar savu topošo vīru. “Esmu šeit ieprecējusies,” smejot teic jaunā sieviete. Viņas vīrs ir dzimis un audzis kazdandznieks, tāpēc nolemts, ka arī ģimenes ligzdu jaunais pāris vīs tieši šeit. Nu Kazdangu par savām mājām sauc gan laulātais pāris, gan abu bērni.

Pirmos trīs mēnešus pēc masieres kursu beigšanas viņa praktizējusies, veicot masāžu mājiniekiem. Pēcāk nolēmusi: lai darbību vērstu plašumā, tam nepieciešamas piemērotas telpas. Ar vēlmi uzsākt aktīvu darbošanos D. Bahmane devusies uz pagasta pārvaldi, lūdzot piedāvāt telpas, kur izveidot masāžas kabinetu.

Plašāk par Diniju Bahmani lasiet "Kursas Laika" 11. aprīļa numurā!

Pievieno komentāru

Aizputes novadā