Veikalu tīkls "top!" turpinās zemnieku apmācības par produkcijas realizēšanu

Turpinot pērn sākto lauksaimnieku apmācību saistībā ar produkcijas realizāciju un kvalitātes prasībām, veikalu tīkls "top!" šogad sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru organizēs piecus reģionālos seminārus, informēja veikalu tīkla līdzīpašnieks Edvīns Bergmanis.

Pirmais izglītojošais seminārs paredzēts 30.janvārī Valmierā, otrais - 13.februārī Liepājā, trešais - 27.februārī Rēzeknē, ceturtais - 13.martā Bauskā, savukārt noslēdzošais seminārs paredzēts 27.martā Talsos.

Semināri zemniekiem tiek organizēti ar mērķi veicināt efektīvāku vietējo ražotāju un veikalu tīklu sadarbību. Apmeklējot apmācības, lauksaimnieki ne vien uzzinās par iespējām, kā realizēt savu produkciju veikalos, bet arī to, kā labāk komunicēt ar tirgotājiem, sagatavot piedāvājumu un pēc tam arī produkciju tirgošanai veikalos, kā arī to, kādas ir būtiskākās lietas, kas jāņem vērā sadarbībā ar veikaliem.

"Šogad nolēmām paplašināt sadarbību semināru organizēšanā, jo ikvienam zemniekam pat ar nelielu daudzumu saražotās produkcijas ir iespēja tikt veikalu plauktos. Galvenais, jāzina sadarbības pamatprincipi un tas, kā sagatavot produkciju tirgošanai veikalos," sacīja Bergmanis.

Viņš norādīja, ka pērn veiksmīgi tika aizvadītas pirmās apmācības, kā iznākumā veikalu tīkls sāka sarunas par iespējamo sadarbību ar pieciem produkcijas ražotājiem

Patlaban veikalu tīkla "top!" partneri sadarbojas ar vairāk nekā 150 reģionālajiem ražotājiem, kuru preci veikalu tīkls mēnesī iepērk par apmēram pusmiljonu eiro. Kopumā divas trešdaļas no kopējā "top!" veikalu tīkla apgrozījuma veido tieši Latvijā ražotās preces. Piena un gaļas produkti, maize un maizes izstrādājumi vairāk nekā 90% apjomā no apgrozījuma ir Latvijā ražota prece.

Ar preču zīmi "top!" Latvijā patlaban darbojas 207 pārtikas veikali, no tiem 108 "top!" un 99 "mini top!" veikali, kuri pieder vietējiem uzņēmumiem: SIA "Firma Madara 89", AS "LPB", AS "Diāna", SIA "Lars Limited", SIA "Gabriēla", SIA "Dekšņi", SIA "Mārksmens", SIA "Madara 93", SIA "AA&Co", SIA "Krista - A", AS "Roga - Agro", SIA "ESSA", SIA "G.A.L.", SIA "Lekon", SIA "Ogres prestižs", SIA "Pārtikas veikalu grupa" un SIA "Oregano".

Veikalu tīkla "top!" kopējais apgrozījums pērn bija 185 miljoni eiro. Plānots, ka šogad tīkla kopējais apgrozījums pieaugs ne mazāk kā par 15%.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā