Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecmāmiņas un vectētiņi Cīravas bērnudārzā 2

Katru gadu, pavasari gaidot, mūsu bērnudārzā „Pīlādzītis” tiek rīkoti jauki svētki- „Vecmāmiņu un vectētiņu pēcpuspusdiena”.

Šī diena ir īpaša visiem bērniem un darbiniekiem, jo vecvecāki katram no mums ir ļoti svarīgi un mīļi cilvēki.

Par godu šim notikumam izrotājām zāli, bērni kopā ar skolotājām cītīgi gatavojās- mācījās dziesmas,dejas un dzejoļus, līmēja un zīmēja apsveikumus.

Bija liels prieks, ka zāle ir viesu pilna un svētki var sākties. Ir ļoti daudz jauku vārdu veltīti vecvecākiem gan dzejoļos gan tautas dziesmās un vēl pa mīļam vārdam no katras sirsniņas un kopā iznāca ļoti jauks koncerts.

Neviens nebija arī jāskubina uz kopīgām rotaļām ar dziedāšanu un dejošanu. Beigās ciemiņi noskatījās slaidus par bērnu dzīvi bērnudārzā un pacienājās ar mūsu saimnieces gatavotiem zaķaušiem, tad vēl neliela iepazīšanās ar grupiņām un pusotra stunda bija pagājusi nemanot.

Gaidīsim nākošos svētkus, kas nesis jaunu prieku.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

kaimini

Par Cīravu lasu ar prieku! Apskatīju jūsu svētkus bērniem, vecākiem un vecvecākiem internetā! Cik sirsnīgs pasākums! Tam, ko jūs ieguldāt bērnos un viņu ģimenēs, ir liela vērtība un nākotne!
Un visiem ko pamācīties! Lai veicas!

pirms 9 gadiem, 2011.03.14 18:24

Aizputes novadā