Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Varēs likvidēt sniega postījumu sekas

Sniega postījumu seku likvidēšanai Māteru Jura Kazdangas pamatskolā piešķirti līdzekļi no Valsts budžeta neparedzētiem gadījumiem. Kā informē Kazdangas pagasta pārvaldes vadītājs Juris Moisejs, jau janvārī kazdandznieki lūguši rast līdzekļus sniega postījumu seku likvidēšanai divām ēkām – pamatskolai un klētij bijušās profesionālās vidusskolas kompleksā.

Valdības gaiteņos lemšana bijusi ilga. Tikai šomēnes saņemts galīgais lēmums, ka nauda remontdarbiem pamatskolas ēkā tiks piešķirta. Atbalsts otra objekta remontam nav sniegts.

Pašvaldība deklarējusi, ka ar laiku uz bijušās klēts ēku varētu pārcelt ambulanci. Pašlaik tā atrodas vienā ēkā ar pagasta pārvaldi, kas nav pats piemērotākais risinājums, apliecina J. Moisejs. Taču tā kā ideja vēl tikai ieceres stadijā, nauda postījumu novēršanai tomēr nav piešķirta.

Aizputes novadā Kazdangas pamatskola būs vienīgā ēka, kur ziemas laikā radītos bojājumus varēs novērst par valsts naudu ar pašvaldības līdzfinansējumu 30 procentu apjomā. Kopējā summa remontdarbiem būs 13 600 latu. No tiem 9 560 latu atvēlēts no valsts budžeta.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā