Var nobalsot par piemiņas zīmes atrašanās vietu 4

Aizputes novada dome ir atbalstījusi Jaunsardzes un informācijas centra nodomu uzstādīt piemiņas zīmi ar Aizputes novada teritoriju saistītajiem Lāčplēša kara ordeņa kavalieriem.

Aicinājums iedzīvotājiem ir nobalsot par vienu no divām izvēlētajām stēlu novietošanas vietām. Aptaujā var izteikt viedokli arī par citu piemērotāko vietu stēlu novietošanai.

Projekts ''Atceries Lāčplēšus'' tiek realizēts Latvijas pilsētās un pagastos, kuros ir dzimuši Lāčplēša kara ordeņu kavalieri. Pēc pieejamās informācijas, ar Aizputes novadu ir saistīti divdesmit septiņi Lāčplēša kara ordeņa kavalieri. Aizputes novadā tiks uzstādītas divas stēlas.

Anketas pieejams “Aizputes namu” kasē un domes mājaslapā tiešsaistē.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

DNS

Pie viena vajag atdot godu arī tiem, kuru piemiņai Aizputes baznīcā ir novietota piemiņas urna - arī cīnītājiem par neatkarību. Nav zināms, kur palikusi grāmata ar varoņu uzvārdiem, kas reiz atradās blakus urnai. Zināmi ir tikai daļa no uzvārdiem. Par Neatkarības cīņām tika piešķirti arī Trīszvaigžņu ordeņi.

pirms 2 gadiem, 2018.06.05 17:08

skepse

Atkal kārtējā lieta ķeksīša dēļ ? Šodien, 14.jūnijā Aizputē nenotika piemiņas pasākums. A kmens nosūnojis, teritorija nekopta...

pirms 2 gadiem, 2018.06.14 17:53

Aizputes novadā