Var nobalsot, lai Cīravas dejotājiem būtu jauni tautastērpi 5

Portālā labiedarbi.lv augustā iespējams nobalsot par projektu "Tautas tērpu izgatavošana Cīravas kultūras nama dejotājiem".

Projekta laikā vēlas izgatavot tērpus 5.-9.klašu vecuma grupas tautu deju kolektīvam.

5.-9.klašu kolektīvam savi tērpi nekad nav bijuši. Iesākumā – līdzīgi kā jaunākā vecuma kolektīvam – dejotāji uzstājās vecāku sarūpētā apģērbā. Vēlāk, kad kolektīvs aktīvi sāka piedalīties dažādos skolas, pagasta, starpnovadu , kā arī Liepājas reģiona un valsts mēroga pasākumos, tērpi tika aizlienēti no tuvējām un tālākām skolām.

Viss projekta apraksts pieejams šeit.

Tāpat iespējams nobalsot par Liepājas E. Melngaiļa mūzikas vidusskolas iesniegto projektu "Atbalsts Gabriēla flautas iegādei".


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ilze Valce

Aicinu ikvienu atbalstīt mūsu novadnieku projektu! Mēs visi kopā varam!

pirms 6 gadiem, 2014.08.05 09:51

absurdi

Tagad tiks tiem, kam vairāk laika spaidīt netā pogas? Negodīgi sanāk, tiem kam nav datoru pie labām lietām netikt... Tiks tiem kam jau ir. Bet kā gudrā grāmatā teikts: Kam ir, tam tiks dots, kam nav, tam atņemts. Cīravnieki, neuztveriet to personīgi, bet esmu pret šādu balsošanu un šāda veida labumu sadali, tikko nenobalsoju arī par cīnas sportu paklāju ieguvei.

pirms 6 gadiem, 2014.08.05 11:50

nu

Ja naudu dalītu pašvaldība, Jums varētu piekrist. Tas ir nodokļu maksātāju naudu.

Labie darbi ir uzņēmuma projekts un tiek dalīta privāta nauda, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Tā tas dzīvē notiek.

pirms 6 gadiem, 2014.08.05 11:55

absurdi

vai mums valstī viss pārāk nebalstās uz ziedojumiem? vai tai nebūtu tomēr jābūt tai pašvaldības naudai? Ja nebūtu tik mazos novados tik plaši štati, sanāktu gan brunčiem, gan flautām

pirms 6 gadiem, 2014.08.05 21:01

zeķe

Vai tad tautiskā stilā noadīt zeķes lielās meitenes laukos arī vairs neprot !!?? Un vainadziņus - stīpiņas arī var izgatavot - veikali pilni ar visādiem spīgulīšiem, Būtu jauki un ne jau 1700 eiro cenā. 100% atbalstu pašdarbniekus, bet būtu vēlams, lai skolotājas ierādītu bērniem ko vairāk par reizrēķinu. Un arī tās aktīvās Cīravas seniores kādu danču vakaru varētu aizstāt ,palīdzot saviem mazbērniem ...

pirms 6 gadiem, 2015.01.08 09:47

Aizputes novadā