VADC aicina atsaukties A grupas rēzus negatīvo asiņu donorus

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina atsaukties A grupas rēzus negatīvo asiņu donorus, jo šīs grupas asiņu pašlaik krājumā ir nepietiekamā daudzumā, informē VADC pārstāve Zane Mistre.

Donoru centra mediķi pirmdien no plkst.10 līdz 13 devušies izbraukumā uz Kokneses novada domi Melioratoru ielā 1, bet trešdien no plkst.10 līdz 13 donorus gaidīs Dobeles un apkārtnes slimnīcā Dobelē, Ādama ielā 2.

Savukārt specializētais donoru autobuss pirmdien no plkst.11 līdz 15 piestāj pie Dailes teātra Rīgā, Brīvības ielā 75, trešdien no plkst.11 līdz 15 – pie Latvijas Nacionālās operas Rīgā, Aspazijas bulvārī 3, bet ceturtdien no plkst.11 līdz 15 – pie "Rīgas satiksmes" ēkas Rīgā, Brīvības ielā 191.

VADC Latgales filiāles mediķi trešdien no plkst.9 līdz 12 dosies izbraukumā uz Alūksnes novada domes telpām Alūksnē, Dārza ielā 11, ceturtdien no plkst.9 līdz 12 – uz Audriņu kultūras nama telpām Audriņos, Piemiņas ielā 9a.

Savukārt Kuldīgas slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļa izbraukumā dosies trešdien no plkst.9 līdz 11.30 uz Kuldīgas slimnīcas aprūpes nodaļu Aizputē, Pils ielā 3.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā