Ugunsdzēsēji Dunikā no grāvī apgāzušās automašīnas atbrīvo cilvēku; Kalvenes pagastā avarē divas automašīnas

Trešdien ap pulksten 9:40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Rucavas novadā, Dunikas pagastā uz vietējās nozīmes ceļa avarējusi, proti, iebraukusi grāvī automašīna ‘Renault” un apgāzusies.

Negadījuma vietā bija nepieciešama Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieku palīdzība lai no automašīnas atbrīvotu cilvēku. Automašīnas vadītājs un pasažieris tika nogādāti medicīnas iestādē, savukārt Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un tiek skaidroti negadījuma iemesli, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja cietušo un atvienoja automašīnas akumulatora klemmes, par avāriju Dunikas pagastā stāsta VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa. Viņa norāda, ka trešdien Aizputes novada Kalvenes pagastā bija avarējušas divas vieglās automašīnas. Cietušos atbrīvošana nebija jāveic. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnu akumulatora klemmes.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā