Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tūrisma informācijas birojā var nopirkt jaunu Liepājas apkaimes novadu karti

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā var iegādāties Karšu izdevniecības "Jāņa Sēta" izdoto karti "Liepāja. Liepājas apkārtne. Aizputes, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas un Vaiņodes novads", informē Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs. Tā maksā Ls 2,90.

Karte ir mērogā 1 : 100 000, un tajā ir atrodami pat vismazākie celiņi. Papildus karšu materiālam ir sniegts arī īss Liepājas pilsētas un katra novada ievērojamāko tūrisma apskates vietu raksturojums, minētas arī šajā teritorijā esošās naktsmītnes, tai skaitā kempingi.

LRTIB suvenīru veikalā apskatāmas un iegādājamas arī Liepājā un Liepājas apkārtnē tapuši darinājumi – gan tradicionālās un modernās mākslas izstrādājumi, gan individuālā darba veicēju darinājumi, gan arī dizaina darbnīcās tapuši priekšmeti –, kas raksturo mākslas un amatniecības tendences mūsu pusē. Jaunums ir arī Latvijā ražotie saldumi – te var iegādāties gan Saldū ražotās marmelādes no dabīgām sulām, gan Skrīveru gotiņkonfektes, gan citus vietēja ražojuma kārumus.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā