Truškopji mācīsies un dalīsies pieredzē 2

22. augustā Kalvenes pagastā notiks Kurzemes trušu audzētāju diena – seminārs, ko organizē Latvijas sīkdzīvnieku audzētāju biedrība (LSAB) “Trusis un citi”. Seminārs notiks Kalvenes pamatskolā, bet garaušu izstāde būs aplūkojama parkā.

Pulksten 10 sāksies dalībnieku reģistrācija un izstādes apskate. Pulksten 11 visus muzikāli sveiks Kārkliņu ģimene, bet Tomsonu ģimene prezentēs savu saimniecību “Kalvenes trusis”. Pārskatu par truškopību Latvijā sniegs LSAB valdes priekšsēdētāja Ilga Mihmele.

Vetārstes, ciltsdarba speciālistes un starptautiskas trušu vērtētājas Daces Kaulas lekcija balstīsies praktiskā darbībā. Pēc tam plānotas debates un trušu gaļas izstrādājumu degustācija.

Aicināti piedalīties esošie un potenciālie trušu audzētāji. Pieteikšanās līdz 19. augustam, piezvanot pa tālruni 25911225 vai rakstot uz e-pastu: kalvenestrusis@gmail.com.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

JAUTĀJUMS?

kādēļ seminārs un saimniecības prezentācija notiks Kalvenes skolā nevis Tomsonu saimniecībā ???

pirms 5 gadiem, 2015.08.16 22:29

Kalvenes trusis

Vai nav gluži loģiski, ka tik plašiem saviesīgiem un izglītojošiem pasākumiem ir vajadzīgas attiecīgas telpas, nevis burzīšanās trušu fermā, kurā, starp citu, ieeja nepiederošiem pēc visiem veterinārijas standartiem ir stingri liegta???!!!

pirms 5 gadiem, 2015.08.16 23:09

Aizputes novadā