Tiks sagaidīts pasaules vicečempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass

Šodien starptautiskajā lidostā "Rīga" tiek sagaidīts pasaules vicečempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass.

Plānots, ka Jonass Rīgā ar reisu no Eindhovenas ieradīsies plkst.18.10.

Kā zināms, Jonass, kurš pārstāv KTM rūpnīcas komandu "Red Bull KTM Factory Racing", par pasaules vicečempionu kļuva jau savā debijas sezonā, bet pirmo uzvaru braucienā latvietis izcīnīja tikai sezonas priekšpēdējā posmā.

Par pasaules čempionu kļuva slovēnis Tims Gajsers, kurš guva 589 punktus, bet Jonass viņam piekāpās par 25 punktiem, kas ir maksimāli iegūstamais skaits vienā braucienā. Savukārt trešo vietu guva brits Makss Enstijs, kurš latvietim zaudēja 27 punktus.

Tikmēr Roberts Justs ar 181 punktu sezonas noslēguma kopvērtējumā guva 18.vietu. Kā zināms, Justs no "HSF Logistics" komandas pirmajos 13 šīs sezonas posmos bija guvis punktus visos braucienos, bet pēc tam viņam sezona priekšlaicīgi noslēdzās traumas dēļ.

2013.gadā Jonass kļuva par Eiropas un pasaules čempionu 125 kubikcentimetru klasē, bet jau pērn viņš sāka iekrāt pieredzi pasaules čempionātā, pagājušajā ziemā oficiāli pievienojoties KTM rūpnīcas komandai, kur šogad aizvadīja pirmo pilno sezonu. Kaut viņš septembra vidū pirmoreiz uzvarēja pasaules čempionāta braucienā, latvietis šosezon pārsvarā brauca ļoti stabili.

Tāpat Jonass tika iekļauts Latvijas komandā nedēļas nogalē notikušajā Nāciju kausa izcīņā. Tomēr svētdien viņš pirms sacensībām piedzīvoja kritienu, un vienība nolēma neriskēt ar sportista veselību.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā