Sniegs apgrūtina braukšanu uz Aizputes un Rucavas šosejas, kā arī uz Liepājas šosejas līdz Saldum

Šorīt vietām visā valsts teritorijā sniegs apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Sniegotie ceļa posmi tiek tīrīti un kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 90 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz Tallinas šoseja (A1) visa maršruta garumā, uz Vidzemes šosejas (A2) no Rīgas līdz Raunas pagriezienam, uz Valmieras šosejas (A3) no Murjāņiem līdz Strenčiem, uz Rīgas apvedceļa (A5) un (A4) visa maršruta garumā, ua Daugavpils šosejas (A6) no Rīgas līdz Skrīveriem, uz Bauskas šosejas (A7) no Rīgas līdz Dimzukalnam, uz Jelgavas šoseja (A8) visa maršruta garumā, uz Liepājas šosejas (A9) no Rīgas līdz Blīdenei un no Kalvenes līdz Liepājai, uz Ventspils šosejas (A10) visa maršruta garumā, šosejas Liepāja - Rucava (A11) visa maršruta garumā, uz Rēzeknes šosejas (A12) no Varakļāniem līdz Stolbovkai, uz Grebņeva - Medumi šosejas (A13) no Grebņevas līdz Rušenicai, uz Rēzeknes apvedceļa (A15) visa maršruta garumā, kā arī uz ceļa Tīnūži - Koknese (P80) no Rīgas apvedceļa līdz Skrīveru pagriezienam.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Cēsu, Dobeles, Jelgavas, Kuldīgas, Liepājas, Limbažu, Ogres, Rēzeknes, Talsu, Tukuma, Valmieras un Ventspils apkārtnē.

Ceļu karti skatīt šeit.

Šādos laika apstākļos autobraucēji aicināti būt īpaši piesardzīgiem, ieturēt lielāku distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, neveikt straujus manevrus, kā arī izvēlieties braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu ātrumu.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā