Sniega un apledojuma dēļ šorīt apgrūtināta braukšana Lejaskurzemē

Sniega un apledojuma dēļ šorīt ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem Latvijas rietumu un centrālajā daļā, liecina valsts SIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.

Kurzemē braukšanas apstākļi ir apgrūtināti pa visiem lielajiem ceļiem. Gan Liepājas šoseja, gan Aizputes šoseja. Skatīt karti.

Zemgalē braukšanas apstākļi ir apmierinoši vienīgi pa Bauskas šoseju no Dimzukalna līdz Lietuvas robežai.

Pierīgā un Vidzemē braukšanas apstākļi ir apgrūtināti pa Rīgas apvedceļu, pa Tallinas šoseju un pa Vidzemes un Valmieras šoseju attiecīgi līdz Līgatnei un Braslai. Vēl Vidzemē braukšanas apstākļi ir apgrūtināti pa autoceļu Matīši-Ainaži (P15).

Savukārt Latgalē šorīt braukšanas apstākļi pa lielajiem autoceļiem ir apmierinoši.

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, slidenie un sniegotie ceļu posmi tiek tīrīti un kaisīti ar pretslīdes materiāliem.

Ceļu uzturētāji atgādina, ka ziemas laikā braukšanas apstākļi var mainīties ļoti krasi, tāpēc autobraucējiem jābūt ļoti piesardzīgiem, jāietur lielāka distance līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim, jāizvairās no straujiem manevriem, kā arī jāizvēlas braukšanas apstākļiem un autoceļa seguma stāvoklim atbilstošs ātrums.

Par slideniem valsts autoceļu posmiem ikviens tiek aicināts informēt LVC, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 8000 5555.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā