Skanēs iemīļota klasiskā mūzika

Uz klasiskās mūzikas koncertu piektdien pulksten 18 aicina Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds, pavēsta fonda vadītāja Kristīne Liepa.

“Tas šogad būs piektais un pēdējais pasākums fonda organizētajā labdarības koncertu sērijā,” saka K. Liepa un aicina klausītājus piektdien apmeklēt koncertprogrammu, kurā Valērijs Ivanovs (vijole), Juris Savkins (vijole), Raimonds Golubkovs (alts), Larisa Strelita-Strēle (čells), Guntis Kolerts (kontrabass), kā arī solisti Anita Barlote (flauta), Dzintars Jurgelaitis (fagots) un Ēriks Kiršfelds (čells)izpildīs Antonio Vivaldi, Arkandželo Korelli un Johana Sebastiana Baha skaņdarbus. Ieeja – par ziedojumiem.
Šogad Liepājas Svētās Trīsvienības baznīcas atjaunošanas fonds kopā ar Igo Mūzikas menedžmentu projektā “Mūzika dievnamam” katram gadalaikam sarūpēja savu koncertu. Projekta finansēšanā iesaistījās Liepājas domes Kultūras pārvalde, nodrošinot 2000 latu, bet Latvijas Radio un Kurzemes Radio sniedza informatīvo atbalstu. “Paldies jāsaka arī fonda draugiem un labvēļiem – SIA “Grobiņas ziedi” un SIA “Ducis – 4”,” atzīmē fonda vadītāja. Īpašu paldies viņa saka arī visiem mūziķiem un māksliniekiem, kas uzstājās koncertos.
Iepriekšējo labdarības koncertu laikā ziedojumos savākti 1456 lati. Tie jau izlietoti vairāku neatliekamu remontdarbu veikšanai.
“Pagaidām vēl nav skaidrības par nākamā gada projektu konkursiem, bet gatavojam pieteikumus gan Valsts Kultūrkapitāla fondam, gan Kultūras pieminekļu inspekcijai un Kultūras pārvaldei,” saka K. Liepa.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā