Savedīs kārtībā Katoļu ielu

Aizputē Katoļu ielā pēc ūdensvadu un kanalizācijas tīkla izbūves varēs sākties rekonstrukcijas darbi, lai savestu kārtībā ielas segumu.


Maijā pilsētā sāksies ūdensvadu un kanalizācijas tīklu rekonstrukcijas un izbūves darbi, informē SIA “Aizputes komunālais uzņēmums” vadītāja Vēsma Martuzāne.

Vispirms rakšana notiks Katoļu ielā, pēc tam tur veiks būvdarbus, lai sakārtotu ielas segumu. To nodrošinās projekts, kurš tika atbalstīts Lauku atbalsta dienesta (LAD) konkursā “Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem”, informē Aizputes domes projektu vadītājs Andris Jankovskis.


Katoļu ielas garums ir divsimt metru, bet platība – apmēram 1400 kvadrātmetru. Pakāpeniski tā kļūs drošāka un ērtāka gājējiem. Projektā paredzēts pazemināt ielas līmeni, ierīkot ūdens atvades sistēmu un stāvakas, izveidot ietves un apmales. Katoļu ielā izbūvēs betona bruģa segumu. Drīzumā tiks izsludināts iepirkuma konkurss uz tehniskā projekta izstrādi, būvdarbi paredzami vasaras beigās, prognozē A. Jankovskis.

Projekta “Katoļu ielas rekonstrukcija Aizputē” kopējās izmaksas plānotas gandrīz 106 tūkstošu latu apjomā bez pievienotās vērtības nodokļa likmes. Pašvaldības līdzfinansējums būs 25 procenti no kopējām izmaksām.

Publisko finansējumu 79 380 latu apjomā nodrošinās atbalsts no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un valsts budžeta līdzekļiem. Pašvaldībai nav plānots uzņemties kredītsaistības darbu veikšanai, summa iekļauta budžetā, skaidro A. Jankovskis.
 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā