Sandris Štāls: "Cilvēki arvien vairāk pērk mīklu, ne gatavās piparkūkas, jo izvēlas tās cept paši mājās kopā ar ģimeni"

Ražotāji gatavojas gada rosīgākajam laikam, lai apmierinātu to vēlmes, kuriem ikdienas skrējienā neatliek laika gardumu gatavošanai. Nav noslēpums, ka laiks pirms Ziemassvētkiem tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem ir visnoslogotākais. Jāsteidz papildināt plaukti un gādāt par plašāku piedāvājuma klāstu, lai pirmssvētku iepirkšanās drudzī spētu apmierināt visas klientu vajadzības. Par to, ka decembra izskaņa ir ražīgākā gadā, ir pārliecināts arī Aizputē iecienītās “Beķerejas” saimnieks Sandris Štāls.
 
Aizputnieks novērojis, ka pēdējos gados cilvēki arvien vairāk pērk mīklu, ne gatavās piparkūkas, jo izvēlas tās cept paši mājās kopā ar ģimeni. Protams, vēl joprojām esot daļa, kuriem ikdienas skrējienā neatliek laika gardumu gatavošanai, tad nu jāapmierina arī šo klientu vēlmes.

Jau pirms kāda laika izskanēja runas par “Beķerejas” pārcelšanos uz citām telpām, taču līdz šim tas vēl nav noticis. Lai arī šobrīd pārcelšanās nenotiek, doma par to uzņēmējam vēl aizvien ir: “Viss ir noklusis, bet procesā.” Aizputnieks prognozē, ka tuvākā gada, iespējams, pat divu, laikā pārcelšanās un darbības uzsākšana citviet gan nav gaidāma.

Plašāk par Aizputē iecienīto "Beķereju" lasiet "Kursas Laika" 13. decembra numurā!


Pievieno komentāru

Aizputes novadā