Saldenieki Aizputē spēlēs Leldes Stumbres lugu "Pāris - Nepāris"

Sestdien, 26. martā, pulksten 16 Aizputes kultūras namā būs Saldus Tautas teātra izrāde – Leldes Stumbres “Pāris – Nepāris”. Ieeja – brīva, informē Aizputes kultūras nama pasākumu organizatore Inta Rudzīte.

Katrs lugas varonis savā dzīvē ir saskāries ar neīsto – neīsto partneri,neīsto patiesību,neīsto motīvu, taču katrs tiecas sevi iekšēji sakārtot,atrast  mērķi,gaišo pusi. Tas nav viegli, jo plosa šaubas un nepārliecinātība par savu lēmumu.Varoņi iziet sevis iepazīšanas un pilnveidošanas ceļu sākot ar haosu un beidzot ar harmonisku sakārtotību kā iekšēji, tā ārēji.

 Lugas kompozīcija ir latviešu dramaturģijai neierasta – 10 epizodes – starp diviem cilvēkiem rodas konflikts, viens tiek no situācijas “izsviests” – un izraisa konfliktu ar varoni nākamajā epizodē, līdz beigās viss atkal atgriešas sākuma punktā.

Pāris-nepāris, labais sliktais, baltais –melnais, cilvēciskais - dievišķais – šīs divas puses  atrodamas  katrā no mums. Vienam mēs varam būt sargeņģēlis,otram tajā pašā laikā bende......

Melnbalta izrāde. Izrādes garums 1h.55.min.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā