Reorganizē Kazdangas profesionālo vidusskolu, ēku apsaimniekošanu uztic pašvaldībai 1

Šodien Kazdangā ieradās Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāvji, lai pabeigtu Kazdangas profesionālās vidusskolas reorganizācijas procedūru. No 1. jūlija skola oficiāli būs pievienota Cīravas arodvidusskolai. Faktiski – Kazdangas profesionālā vidusskola ir beigusi pastāvēt.

Kazdangas profesionālās vidusskolas reorganizācijas komisiju vada Gunta Šmaukstele – Profesionālās izglītības un vispārējās izglītības departamenta Profesionālās izglītības nodaļas vadītāja. Komisijā strādā piecas IZM pārstāves, kā arī Kazdangas profesionālās vidusskolas un Cīravas arodvidusskolas darbinieki.

Kopā ar Kazdangas profesionālās vidusskolas direktoru Agris Strazdiņu, Cīravas arodvidusskolas direktoru Kārli Fricsonu un citiem darbiniekiem ritēja darbs pie dokumentācijas.

Ar Kazdangas pagasta padomes priekšsēdētāju Juri Moiseju parakstīta vienošanās par īpašumu nodošanu apsaimniekošanā pašvaldībai. Pašvaldība būs atbildīga par ēku un parka apsaimniekošanu, mežu un zemes īpašumus gan vietējiem neuztic. Sarežģījumus sagādā nomas līgumi par dīķiem, šie jautājumi vēl jārisina, skaidro J. Moisejs.  

Ar IZM vēl tiek risināti jautājumi par apsaimniekojamo objektu nodošanu īpašumā. Tas varētu notikt ne agrāk kā pēc sešiem mēnešiem, prognozē pašvaldības vadītājs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Circenis

preciizaak sakot visi kazdangas tehnikuma nekustamie ipasumi tiks izpardoti par pus velti, vai iedaliti radu gabaliem, kas strada kazdangas padome, vismaz kads paliks bagataks, ko ta mes nabaga kazdandznieki varam ceret! zodziet cik varat, tad visi brinas, kapec Latvija lajibas limenis ir tik zems!

pirms 11 gadiem, 2009.08.16 20:21

Aizputes novadā