Raidījumā stāstīs par Priekules mūzikas un mākslas skolu; arī par liepājnieku gatavošanos Dziesmu svētkiem

Ceturtdien, 18.aprīlī, LTV7 nevirszemes apraidē (interaktīvā TV, satelīts) plkst.22.10 "Latvijas stāstus" piedāvā Aizputes TV.

Šoreiz raidījumā:

* Viesosimies Priekules mūzikas un mākslas skolā, kura  nupat atzīmēja savu 45 gadu jubileju. Pa šiem gadiem skolu beiguši vairāk nekā 300 absolventu, daļai no viņiem mūzika kļuvusi par turpmākās dzīves aicinājumu. Tā komponists Ēriks Ešenvalds atklās, kur  smeļas  radošo iedvesmu savām kompozīcijām un no kurienes nāk labākie mūziķi. Savukārt diriģents Mārtiņš Bergs neslēps  prieku par Priekules mūzikas skolas pedagogu meistarību, kas ierindo skolu labāko  vidū.

* Uz Dziesmu un deju svētkiem no Liepājas pošas 12 kori un 11 deju kolektīvi, kuriem visiem šobrīd noris intensīvi mēģinājumi, gatavojoties skatei mēneša beigās. Taču šoreiz iepazīsimies ar diviem kolektīviem - Tautas deju ansambli "Rucavietis" un jaukto kori "Kursa", kuriem šis ir īpašs, 60. jubilejas gads.  Tās būs sirsnīgas sarunas, spilgtas atmiņas un aizrautīgs darba process dziedot un dejojot.

Raidījuma atkārtojums LTV7 būs skatāms piektdien,19.aprīlī plkst.12.30.

www.youtube.com/user/aizputestv

Raidījumi skatāmi arī Latvijas reģionālo televīziju kanālā Re:TV (Lattelecom interaktīvās televīzijas 114.kanālā un Virszemes televīzijas ekonomiskajā pakā).

Selga Dreimane, Aizputes TV

Pievieno komentāru

Aizputes novadā