Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Priekules novads šogad nesveiks labākos sportistus, Aizputes novadā vēl uz jautājuma zīmes 4

Priekules novads šogad nerīkos pasākumu "Priekules novada sporta laureāts", bet Aizputes novadā labāko sportistu godināšana vēl ir uz jautājuma zīmes, sumināti tiks vien jaunie sportisti.

"Šogad nebūs. Ieturēsim pauzi," stāsta Priekules novada sporta organizators Mārtiņš Mikāls. Viņš norāda, ka kopš strādā, jau desmit gadu garumā ir sumināti labākie sportisti, tāpēc šogad tiks iepauzēts.

"Turpmāk varbūt paskatīsimies divu gadu griezumā. Šogad mums ir visādi citi projekti, tiem veltīsim uzmanību," piebilst Priekules novada sporta organizators. 

Ceturtdien, 7. martā, pulksten 16 Aizputes kultūras namā būs Aizputes novada jauno sportistu godināšana pasākumā "Aizputes novada Jaunatnes sporta laureāts 2018", bet pieaugušo sportistu godināšana marta mēneša Aizputes novada sporta plānā nav paredzēta. 

Aizputes novada sporta centra vadītājs Indulis Laškovs stāsta, ka, iespējams, šogad novadā nebūs Sporta laureāta pasākums, bet var visiem simts procentiem tas vēl nav nolemts. "Jāņem vērā, kāds ir finansiālais stāvoklis. Jādomā par formu, kā pasākumu sarīkot.
Labākos sportistus apsveikt vajag, bet varbūt reizi divos gados," norāda I. Laškovs. 

Savus labākos sportistus februārī jau krāšņi sumināja Liepāja, bet Bārtas kultūras namā svinīgi savus sportistus sveica Grobiņas novads. 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Pareizi!

Pareizi ir! Tik vien kā naudas izsviešana un kolektīva "iemešana". Nodokļu maksātāju naudai, par ko rīko šitādus tusiņus, var atrast labāku izlietojumu.

pirms gada, 2019.03.06 10:39

Silvija

Pareizi. Sports un dzeršana nav brālis ar māsu!

pirms gada, 2019.03.06 11:12

GM

Nīca brīvā Latvijā gan sataupījusi līdzekļus. Nekad nav sveikti sportisti.

pirms gada, 2019.03.06 20:05

Aizputes novadā