Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmdien sāksies Kurzemes izaugsmes forums "Tavā varā!"

Ar diskusiju Kurzemes reģiona vidusskolēniem, studentiem, jauniešu organizācijām un reģiona pilsētu un novadu pašvaldību pārstāvjiem pirmdien, 14. novembrī, Liepājā sāksies Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētais Kurzemes izaugsmes forums "Tavā varā!".

Kopumā četrās Kurzemes izaugsmes foruma diskusijās no 14. līdz 17. novembrim Liepājā, Saldū, Ventspilī un Talsos, kā arī lietišķajā spēlē Dundagas novadā (notika jau 19. un 20. oktobrī) plānots apspriest jautājumus, kas saistīti ar reģiona pilsētu un novadu attīstības iespējām un plāniem tuvākajiem gadiem.

VARAM aicina iedzīvotājus aktīvi iesaistīties visās forumu diskusijās. Īpaši aicināti uzņēmēji, profesionālo un nevalstisko organizāciju pārstāvji, pašvaldību speciālisti un deputāti, reģionālo augstskolu studenti un pasniedzēji, vidusskolēni, pedagogi, valsts iestāžu darbinieki, plašsaziņas līdzekļu žurnālisti.

Reģistrēties dalībai Kurzemes izaugsmes foruma diskusijās, kā arī iegūt plašāku informāciju par forumu norisi, diskusiju darba kārtībām, paredzētajām prezentācijām un lektoriem iespējams mājas lapā www.tavavara.lv. Dalība forumos ir bez maksas.

Katrā Latvijas reģionā – Zemgalē, Latgalē, Vidzemē, Kurzemē un Rīgas reģionā – izaugsmes foruma ietvaros iecerētas četras diskusijas. Jauniešu dienā paredzēta diskusija par jauniešu, studentu, vietējo jauniešu organizāciju un neformālo apvienību sadarbību ar pilsētu un novadu pašvaldībām. Reģiona skolu un augstskolas pārstāvji prezentēs savu redzējumu par pilsētas vai novada un visa reģiona nākotnes attīstību un dalīsies idejās par jauniešu iespējām aktīvi iesaistīties attīstībā. Kurzemē Jauniešu dienas diskusija notiks Liepājas Universitātē (Lielā ielā 14) 14. novembrī no plkst. 10:00.

Otrajā dienā – foruma Centrālajā diskusijā 15. novembrī plkst. 10:00 Saldus novada domē (Avotu ielā 12) piedalīsies VARAM vadības pārstāvji, pašvaldību vadītāji un vadošie speciālisti, lai diskutētu par jaunu investīciju plānošanas sistēmu, pašvaldību atbalsta kvotēšanas principiem un pašvaldību savstarpējo sadarbību.

Trešajā – Ministriju dienā plānota diskusija pašvaldību attīstības plānošanas speciālistiem un nozaru politikas veidošanā atbildīgajiem ministriju speciālistiem par jaunu investīciju plānošanas sistēmu pašvaldībām un nozaru politiku vadlīnijām pašvaldību attīstības programmu izstrādei. Kurzemē diskusija notiks Ventspils jaunrades namā (Maiznieku ielā 11) 16. novembrī plkst.10:00.

Kurzemes reģiona izaugsmes forums noslēgsies ar Uzņēmēju dienu, kurā tiks apspriesti Eiropas Savienības (ES) fondu 2007. – 2013. gadam apguves rezultāti un nepieciešamie uzlabojumi ES fondu apguves plānošanā uzņēmējdarbības attīstībai reģionos, īpaša nodokļu režīma ieviešanas nepieciešamība atsevišķās teritorijās, pašvaldību un uzņēmēju sadarbības iespējas un priekšnosacījumi, tiks prezentēti labās prakses piemēri uzņēmēju un pašvaldību sadarbībā. Latgales reģionā diskusija notiks Talsu novada pašvaldībā (Kareivju ielā 7) 17. novembrī no plkst. 10:00.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā