Pārvadātāji joprojām tie paši

No 1. jūnija maršrutos Aizputes un Otaņķu virzienā joprojām sabiedriskā transporta pasažierus apkalpo SIA “Tūrisma aģentūra “Daina””.

Neraugoties uz problēmām, pasažieriem nav jāuztraucas, – autobusi kursē pēc apstiprinātā grafika, uzsver Liepājas rajona padomes Sabiedriskā transporta komisijas (STK) priekšsēdētājas vietnieks Indulis Ozoliņš.

Ja notiks izmaiņas, STK apņemas laikus par tām brīdināt. Lai būtu pārliecība, ka pasažieriem nebūs jāizjūt nekādi sarežģījumi, uzsāktas sarunas ar pārvadātājiem, kuri varētu pārņemt reisus, ja rastos tāda nepieciešamība.

Pārvadātājiem notiek pārrunas ar STK, tiek kārtoti nepieciešamie dokumenti, informē SIA “Tūrisma aģentūra “Daina”” valdes locekle Kristīne Oliņa. STK pārstāvji konsultējas arī ar VSIA “Autotransporta direkcija” par turpmāko rīcību. Konstatēts, ka SIA “Tūrisma aģentūra “Daina”” ir nodokļu parāds, tas varētu apgrūtināt nepieciešamo dokumentu sakārtošanu, atzīst I. Ozoliņš.

SIA “Tūrisma aģentūra “Daina”” vadītāja pamato: joprojām pārvadātāji nav saņēmuši zaudējumu kompensācijas par pirmo ceturksni, tāpēc arī kavējas sociālie maksājumi. K. Oliņa uzskata, ka sarunas atrisināsies viņas vadītajam uzņēmumam labvēlīgi.
 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā