Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pārņem ģimenes ārsta praksi

Aizputē no šā gada sākuma darbu pārtraukusi ģimenes ārste Antra Mālniece. Viņas praksi pārņēmusi jaunā speciāliste Ieva Pūpola.

Gaida arī bērnus
No 1. janvāra ģimenes ārste A. Mālniece pārtraukusi līgumattiecības ar Veselības obligātās apdrošināšanas valsts aģentūras Kurzemes nodaļu, vēstīts interneta mājaslapā www.aizpute.lv. Medmāsa Daiga Lagzdiņa paskaidro, ka veselības stāvokļa dēļ daktere A. Mālniece samazinājusi darba slodzi.

Jau no pagājušā gada 13. oktobra Ieva Pūpola aizvietojusi ģimenes ārsti A. Mālnieci, bet no 1. janvāra praksi pārņēmusi. Medmāsa D. Lagzdiņa atgādina dakteres A. Mālnieces pacientiem, ka viņiem ir jāreģistrējas pie ģimenes ārstes I. Pūpolas vai jāizvēlas cits ģimenes ārsts. “Tie, kuri nav pārreģistrējušies, pašlaik ir bez ģimenes ārsta. Ja vajadzēs nosūtījumu pie speciālista, teorētiski viņi to nevarēs saņemt,” norāda D. Lagzdiņa.

Lai pārreģistrētos, jādodas uz Avotu ielu 2, 15. kabinetā pacientus pieņem I. Pūpola. Aizpildot anketu, varēs reģistrēties pie ģimenes ārsta, pastāsta mediķe. Neskaidrību gadījumā var zvanīt pa tālruni 63448328. Daktere I. Pūpola atzīst, ka labprāt savā praksē reģistrētu ne vien pieaugušos, bet arī bērnus.

Iepriekš jāpierakstās
Pēc sešu gadu studijām Rīgas Stradiņa universitātē vispārējās medicīnas fakultātē un trīs gadiem rezidentūrā I. Pūpolai ģimenes ārsta prakse Aizputē ir pirmā patstāvīgā darbavieta. Jaunā speciāliste turpina ģimenes tradīcijas – viņas mamma Daiga Pūpola ir daktere Vaiņodē.

Gan ārste I. Pūpola, gan medmāsa D. Lagzdiņa atzīst, ka veiksmīgas ārstēšanas pamatnosacījums ir mediķu un pacientu sadarbība. Viņas mudina aizputniekus nekautrēties un droši teikt, ja zāles ir par dārgu vai ir citas problēmas – tas palīdzēs veiksmīgāk rast risinājumu.

Pacientes Dzidra Bathena un Ilma Markute smaida, ka jaunā daktere ir “smuka un simpātiska”. Abas sievietes uzskata, ka ģimenes ārste darbu sākusi veiksmīgi. Arī disciplīna nu būšot lielāka, jo turpmāk pacientus pieņems pēc iepriekšēja pieraksta.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā