Par vīrieša noduršanu Aizputes autoostā recidīvistam piespriež septiņu gadu cietumsodu

Iepriekš par dažādiem noziegumiem tiesātam vīrietim, kurš pagājušā gada augustā Aizputes autoostas teritorijā nodūra citu vīrieti, Liepājas tiesa piespriedusi brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem un 25 dienām, informē Liepājas tiesas tiesneša palīdze Inta Kurpa.

Tiesa vīrietim piemērojusi arī policijas kontroli uz trim gadiem. Notiesātajam vīrietim arī būs jāatmaksā valstij kopumā 1599,99 eiro, kas vienādās daļās - pa 533,33 eiro - kā kompensācija izmaksāti trim cietušajiem, tai skaitā arī nogalinātā vīrieša mātei. Tiesa lēmusi piedzīt no notiesātā vīrieša par labu nogalinātā vīrieša mātei mantisko kompensāciju 610 eiro apmērā par bēru izdevumiem.

Tiesas spriedumu 10 dienu laikā, skaitot no 24.janvāra, iespējams pārsūdzēt.

Kā ziņots, 2014.gada 13.augustā pēc kopīgas alkohola lietošanas Aizputes autoostas teritorijā kāds iepriekš tiesāts noziedznieks nodūris vīrieti. Noziegums noticis gaišā dienas laikā, ap plkst.15.45, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Signe Šteinberga.

Policijai operatīvo darbību rezultātā drīz pēc nozieguma izdarīšanas izdevies aizturēt personu, kura vīrietim nodarīja nāvējošos miesas bojājumus.

Noskaidrots, ka abi vīrieši kopīgi lietojuši alkoholiskos dzērienus, kad izcēlies konflikts un 1965.gadā dzimušais vīrietis 1979.gadā dzimušajam vīrietim ar nazi iedūris sirds rajonā. Cietušais no gūtajiem miesas bojājumiem miris notikuma vietā.

1965.gadā dzimušais vīrietis Aizputē bija ieradies no Skrundas. Viņš iepriekš ticis vairākkārt tiesāts par dažādiem noziegumiem.

Visu apstākļu noskaidrošanai par notikušo policijā tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116.panta par slepkavību.

Pievieno komentāru

Aizputes novadā