(papildināta) FOTO: Spēkiem mērojas jaunie riteņbraucēji; uzvar aizputnieki 1

PAPILDINĀTA AR REZULTĀTIEM. Lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes par ceļu satiksmes drošību, otrdien, 6. maijā, Liepājā norisinās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) rīkotais konkurss jaunajiem velosipēdistiem "Jauno satiksmes dalībnieku forums - 2014". 

Šogad sacensības notika jau 21. reizi un tajās spēkiem mērojās 84 skolēni gan no Liepājas, gan Liepājas apriņķa novadiem.

Dalībnieki demonstrēja savas teorētiskās zināšanas Ceļus satiksmes noteikumos un satiksmes drošībā. Tāpat jaunajiem velosipēdistiem bija jāprot sniegt pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve un jārāda praktiskās braukšanas iemaņas divās šķēršļu trasēs.

"Konkursa galvenais pamatmērķis nav akcentēt sacensības, bet gan caur šo pasākumu nostiprināt un atsvaidzināt skolēnu prasmes un zināšanas satiksmes drošībā," akcentē CSDD Liepājas nodaļas priekšnieka vietnieks Arnis Jekste.

Konkursa uzvarētāji - Aizputes jauno velosipēdistu komanda "Ripo Aizpute" un Liepājas Raiņa 6. vidusskolas komanda "Zobrati" -  piedalīsies Latvijas finālā, kas norisināsies 6. un 7.jūnijā, lai cīnītos par iespēju doties uz Eiropas sacensībām Norvēģijā.

"Jauno satiksmes dalībnieku foruma" Liepājas posma sacensību rezultāti:

Novadu konkurencē:
1.vieta – "Ripo Aizpute" (Aizputes skolēnu jaunrades centrs)
2.vieta – "Rucava rullē" (Rucavas pamatskola)
3.vieta – "Veiklais sešinieks" (Grobiņas pamatskola)

Liepājas pilsētas komandu konkurencē:

1.vieta – "Zobrati" (Liepājas Raiņa 6. vidusskola)
2.vieta – "Frīstaileri" (Liepājas A. Puškina 2. vidusskola)
3.vieta – "Velo prieks" (Liepājas Ezerkrasta sākumskola)


Pievieno komentāru

Komentāri 1

csn

Malači bērni ka izmanto iespēju piedalities in nesēdēt pie spēlītēm. Lai veicās nakamreiz arī citiem ne tikai aizputniekiem.

pirms 7 gadiem, 2014.05.08 06:52

Aizputes novadā