Palīdzi tapt svētkiem Kazdangā!

Ir pagājis gads kopš brīža, kad pirmo reizi Kazdangas Parka svētku organizēšanas laikā izskanēja uzsaukums: „Meklējam brīvprātīgos!”. Liekas, ka tas bija nesen, jo brīvprātīgo jauniešu darbs un apņēmība pagājušajā gadā bija neatsverama parka svētku daļa un bez viņiem mēs nebūtu varējuši īstenot ne pusi no plānotā.

Šogad Parka svētki Kazdangā norisināsies 5. septembrī, taču tas vēl nav viss, jo ir pagājuši 5 gadi un atkal ir klāt laiks, kad no visiem Latvijas un pasaules nostūriem Kazdangas pili, savas vecās mācību telpas, ieradīsies apraudzīt bijušie Kazdangas Lauksaimniecības tehnikuma absolventi, kas šos Parka svētkus padarīs vēl interesantākus un aizraujošākus  kā iepriekšējos.

Tieši tāpēc jau otro reizi vēlamies pasaulē palaist uzsaukumu: „Meklējam brīvprātīgos!”, jo mums ir nepieciešama tieši tava palīdzība. Mums nav svarīgs tavs vecums vai piederība, jo tieši Tu, lai, kas arī Tu būtu- skolēns, jaunietis, mamma, tētis vai vecvecāks, vari palīdzēt mums izveidot šos svētkus par vienu no neaizmirstamākajiem pasākumiem, kādu Kazdanga ir pieredzējusi.

Lai Tu varētu piedalīties Parka svētku organizēšanā, tev līdz 27. jūlijam jāiesūta neliela motivācijas vēstuli uz e-pastu kazdangasvin@gmail.com un burtiski dažos teikumos jāuzraksta, kāpēc vēlies piedalīties parka svētku organizēšanā un jāpievieno sava kontaktinformācija, lai vēlāk varam ar tevi sazināties.

Jautājumu gadījumā vari droši zvanīt pa telefonu 26681805.

Patiesā cieņā jūsu Parka svētku brīvprātīgā,
Ance

Pievieno komentāru

Aizputes novadā