Palīdzēs ar dziesmu

Svētdien, 22. februārī, notiks koru labdarības akcija “Ar dziesmu palīdzēsim!” Tās laikā vairāk nekā sešdesmit vietās visā Latvijā skanēs koncerti, lai atbalstītu pensionētos diriģentus.


 
 

Labdarības koncertos piedalīsies dziedātāji no dažādiem reģioniem. Bez maksas pasākumus varēs apmeklēt  ikviens koru kultūras cienītājs, tiks pieņemti brīvprātīgi ziedojumi pensionētu kordiriģentu atbalstam.

Svētdien savu artavu akcijā gatavi ieguldīt arī Grobiņas jauktā kora “Vēl” dziedātāji. Pulksten sešos vakarā koncerts sāksies ar Jāzepa Vītola komponēto “Gaismas pili”. Pēc tam katrs kolektīvs, kas iesaistījies akcijā, veidos programmu pēc saviem ieskatiem, pastāsta diriģente Anita Elere.

Uz koncertu, kas notiks Grobiņas luterāņu baznīcā, aicināta ilggadēja Grobiņas kora diriģente Ruta Pāvila. Kopā ar vietējiem dziedātājiem muzicēs Liepājas vīru koris “Dziedonis” Valda Aivara vadībā. Programmā būs gan garīgā, gan laicīgā mūzika. Liepājas kori uz labdarības koncertiem aicinās 17. martā Latviešu biedrības namā.  

Akciju rīko Latvijas kordiriģentu asociācija (LKA) sadarbībā ar “Swedbank”. Akcijas organizētāji jau apzina kordiriģentus un veido sarakstu ar viņiem nepieciešamo. LKA izveidojusi arī “Pensionēto kordiriģentu fondu”, kas sniegs atbalstu sirmākajiem kolēģiem un turpinās regulāri strādāt.  
 

UZZIŅAI
Ieteikt pensionēto kordiriģentu atbalsta saņemšanai var, zvanot pa tālruni 67951520 vai 29299760.
Vēstules jāsūta uz adresi: Smilšu iela 5, Saulkrasti, LV-2160. Vairāk par akciju – portālā www.ziedot.lv.
 

Pievieno komentāru

Aizputes novadā